О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № С-51/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2020 года № С-67/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2020 года № 8155
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С-51/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7620, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 476 234,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 924 466 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 565,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 562 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 522 641,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7 154 415,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 485 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 107 747 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 262 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-730 665,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 730 665,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 10 013,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного маслихата
А.Хабовский
Секретарь Шортандинского районного маслихата Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-67/2

Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-51/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 қарашадағы № С-67/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 8155 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-51/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7620 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 476 234,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 924 466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 565,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 562 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 522 641,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 154 415,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 485 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 107 747 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-730 665,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 730 665,8 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 10 013,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының сессия төрағасы А.Хабовский
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық
мәслихатының

2700
на очистку дорог от снега в Раевском сельском округе
3000
на очистку дорог от снега в Пригородном сельском округе
1000
на очистку дорог от снега в Новоселовском сельском округе
1000
на очистку дорог от снега в поселке Шортанды
8000
на очистку дорог от снега в поселке Жолымбет
1000
на предотвращение паводков в Пригородном сельском округе
300
на благоустройство поселка Шортанды к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
7500
на благоустройство населенных пунктов Новоселовского сельского округа
3817,7
на благоустройство населенных пунктов Раевского сельского округа
5250
на благоустройство населенных пунктов Новокубанского сельского округа
2942,4
на благоустройство населенных пунктов Петровского сельского округа
1650
на благоустройство населенных пунктов Пригородного сельского округа
1354,4
на благоустройство населенных пунктов Дамсинского сельского округа
6225
на благоустройство населенных пунктов сельского округа Бозайгыр
7800
на благоустройство населенных пунктов сельского округа Бектау
4950
на благоустройство поселка Жолымбет
2000
на освещение улиц в населенных пунктах Раевского сельского округа
740
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
229
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
2033
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
50
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
2500
на текущий ремонт уличного освещения в поселке Шортанды
1800
на текущий ремонт уличного освещения в сельском округе Бектау
371
на благоустройство поселка Шортанды
10900

2700
Раевка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
3000
Пригородный ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Новоселовка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Шортанды кентінде жолдарды қардан тазартуға
8000
Жолымбет кентінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Пригородный ауылдық округінде су тасқынының алдын алуға
300
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына Шортанды кентін абаттандыруға
7500
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
3817,7
Раевка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
5250
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
2942,4
Петровка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
1650
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
1354,4
Дамса ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
6225
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
7800
Бектау ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
4950
Жолымбет кентін абаттандыруға
2000
Раевка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
740
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
229
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
2033
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
50
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
2500
Шортанды кентіндегі көше жарығын ағымдағы жөндеуге
1800
Бектау ауылдық округінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге
371
Шортанды кентін абаттандыруға
10900