О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № С-51/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2020 года № С-69/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2020 года № 8227
В соответствии со статьей 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С-51/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7620, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 576 490,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 924 466 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 565,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 562 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 622 897,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7 254 671,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 986 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 120 248 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 262 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-743 166,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 743 166,8 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2020 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 120 248 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного
маслихата
А.Хабовский
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-69/2

Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-51/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № С-69/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 8227 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109, 111 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-51/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7620 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 576 490,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 924 466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 565,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 562 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 622 897,4 мың теңге;
2) шығындар – 7 254 671,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64 986 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 120 248 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-743 166,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 743 166,8 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен 120 248 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Хабовский
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық мәслихатының

168928,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
42362,7
038
Субвенции
126566
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
64986
Бюджетные кредиты
120248
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
120248
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
120248
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
120248
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
120248
5
Погашение бюджетных кредитов
55262
01
Погашение бюджетных кредитов
55262
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
55262
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-743166,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
743166,8
Приложение 2 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-69/2
от 10 декабря 2020 года
Приложение 5 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-51/2
от 24 декабря 2019 года
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2150110,2
Целевые текущие трансферты
1900110,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района:
168959
на выплату государственной адресной социальной помощи
39399
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6853
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3355
на развитие рынка труда
66387
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
2176
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
16139
возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
34650
Отдел культуры и развития языков района:
248201,6
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
19201
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
229000,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района:
719541
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
332150
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

168928,7
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
42362,7
038
Субвенциялар
126566
IІІ. Таза бюджеттiк кредиттеу
64986
Бюджеттік кредиттер
120248
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
120248
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
120248
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
120248
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
120248
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
55262
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
55262
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
55262
ІV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-743166,8
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
743166,8
Шортанды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ С-69/2 шешіміне
2 қосымша
Шортанды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-51/2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
2150110,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1900110,2
соның ішінде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі:
168959
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
39399
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
6853
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
3355
еңбек нарығын дамытуға
66387
халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар орнатуға
2176
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
16139
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
34650
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі:
248201,6
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар орнатуға
19201
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
229000,6
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі:
719541
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
332150
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

387391
Отдел образования района:
662475,2
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
32464
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
359189
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
194476
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
76346,2
Отдел физической культуры и спорта района:
100933,4
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
97013,4
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и
3920
Целевые трансферты на развитие
250000
в том числе:
Отдел строительства района:
250000
на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Шортандинского района
250000
Приложение 3 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-69/2
от 10 декабря 2020 года
Приложение 6 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-51/2
от 24 декабря 2019 года
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
910009
Целевые текущие трансферты
769662,7
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района:
29014
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
4509
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
6503
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
12446
на предоставление грантов на реализацию бизнес-идей в рамках Года молодежи, а также для неполных и многодетных семей, инвалидов, а также многодетных/малообеспеченных семей, воспитывающих детей-инвалидов 200 месячных расчетных показателей
5556
Отдел культуры и развития языков района:
27561,6
на ремонт объектов культуры
2117
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
25444,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района:
231907,6
на развитие жилищно-коммунального хозяйства
73779,6
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
105012,5
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
53115,5
Отдел экономики и финансов района:
1750
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1750
Отдел образования района:

387391
Ауданның білім беру бөлімі:
662475,2
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
32464
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
359189
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
194476
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
76346,2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
100933,4
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі:
97013,4
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
3920
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
250000
соның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі:
250000
Шортанды ауданының Төңкеріс ауылында сумен жабдықтауды бөлетін желілерді реконструкциялауға
250000
Шортанды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ С-69/2 шешіміне
3 қосымша
Шортанды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-51/2 шешіміне
6 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
910009
Ағымдағы нысаналы трансферттер
769662,7
соның ішінде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі:
29014
қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
4509
қоңыс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
6503
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
12446
Жастар жылы шеңберінде, сондай-ақ толық емес және көп балалы отбасылар, мүгедектер, сондай-ақ мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған көп балалы/аз қамтылған отбасылар үшін бизнес-идеяларды іске асыруға 200 айлық есептік көрсеткіштер мемлекеттік гранттар беруге
5556
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі:
27561,6
мәдениет объектілерін жөндеуге
2117
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
25444,6
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі:
231907,6
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
73779,6
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
105012,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
53115,5
Ауданның экономика және қаржы бөлімі:
1750
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1750
Ауданның білім беру бөлімі:

468650,2
на открытие IT-классов в школах
4330
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
7089
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
19820,2
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2360
на приобретение компьютеров для школ
11736
на приобретение кабинетов робототехники
3873
на оснащение ресурсных центров
5010
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
5118
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
359824
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2240
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
5983
на доплату учителям со степенью магистра
3000
на увеличение доплаты за классное руководство педагогам организаций начального, основного и общего среднего образования
7432
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ педагогам начального, основного и общего среднего образования
4527
на приобретение школьного автобуса для объектов образования
12999,9
на обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
4188
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
637,1
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
8483
Отдел физической культуры и спорта района:
10779,3
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
10779,3
Целевые трансферты на развитие
140346,3
в том числе:
Отдел строительства района:
140346,3
реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Шортандинского района
35751,4
разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция водопроводных сетей в поселке Шортанды Шортандинского района
8121,4
разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Егемен – Гуляй Поле Шортандинского района
9517,5
строительство 36-ти квартирного дома в поселке Шортанды Шортандинского района Акмолинской области (по улице Новая 2)

468650,2
мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4330
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
7089
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
19820,2
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
2360
мектептерге компьютерлер сатып алуға
11736
робототехника кабинеттерін сатып алуға
3873
ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
5010
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
5118
жаңартылған білім беру мазмұны жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
359824
мектептердің педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
2240
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
5983
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
3000
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
7432
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
4527
бiлiм беру объектілеріне мектеп автобусын сатып алуға
12999,9
мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
4188
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
637,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
8483
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі:
10779,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
10779,3
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
140346,3
соның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі:
140346,3
Шортанды ауданының Төңкеріс ауылында сумен жабдықтауды бөлетін желілерді реконструкциялау
35751,4
Шортанды ауданының Шортанды кентінде су құбыры желілерін қайта жаңарту, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
8121,4
Шортанды ауданының Егемен - Гуляй Поле ауылында сумен жабдықтауды бөлетін желілерді қайта жаңарту, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
9517,5
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кентінде 36 пәтерлі үйдің құрылысы (Новая көшесі 2 бойынша)

33380,8
привязка 36-ти квартирного дома в поселке Шортанды Шортандинского района Акмолинской области (по улице Новая 2)
3680,2
разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры к новым участкам индивидуального жилищного строительства в селе Тонкерис Шортандинского района Акмолинской области. 1. Сети водоснабжения"
4269,6
разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры к новым участкам индивидуального жилищного строительства в селе Тонкерис Шортандинского района Акмолинской области. 2. Сети электроснабжения"
2368,9
разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Строительство 36-ти квартирного жилого дома в селе Тонкерис Шортандинского района"
3091,9
разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Строительство инженерных сетей к 36-ти квартирному жилому дому в селе Тонкерис Шортандинского района"
1112
разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Строительство блочно-модульной котельной к 36-ти квартирному жилому дому в селе Тонкерис Шортандинского района"
2640,8
разработка проектно – сметной документации по объекту "Строительство центральной котельной и тепловых сетей в селе Дамса Шортандинского района Акмолинской области"
35000
строительство детского сада на 140 мест в селе Тонкерис Шортандинского района
1411,8

33380,8
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кентіндегі 36 пәтерлі үйді байлау (Новая көшесі 2 бойынша)
3680,2
"Ақмола облысы Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында жеке тұрғын үй құрылысының жаңа учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" жобасына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу. 1. Сумен жабдықтау желілері"
4269,6
"Ақмола облысы Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында жеке тұрғын үй құрылысының жаңа учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу. 2. Электрмен жабдықтау желілері"
2368,9
"Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында 36 пәтерлі тұрғын үйге құрылысы" жобасына, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3091,9
"Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында 36 пәтерлі инженерлік желілерінің құрылысы" жобасына, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1112
"Шортанды ауданы Төңкеріс ауылындағы 36 пәтерлі тұрғын үйге блокты-модульдік қазандық құрылысы" жобасына, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2640,8
"Ақмола облысы Шортанды ауданының Дамса ауылында орталық қазандық үйі және жылу желілерінің құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
35000
Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында 140 орындық балабақшаны құрылысы
1411,8