Об установлении карантина
Решение акима сельского округа Бектау Шортандинского района Акмолинской области от 30 сентября 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 сентября 2020 года № 8050. Утратило силу решением акима сельского округа Бектау Шортандинского района Акмолинской области от 28 октября 2020 года № 20.
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Бектау Шортандинского района Акмолинской области от 28.10.2020 № 20 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Шортандинского района от 28 сентября 2020 года № 01-28/359, аким сельского округа Бектау РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Бектау сельского округа Бектау Шортандинского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Бектау А.Махфуз

Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қыркүйекте № 8050 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 қазандағы № 20 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің 28.10.2020 № 20 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Шортанды ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 01-28/359 ұсынуы бойынша, Бектау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Шортанды ауданы Бектау ауылдық округінің Бектау ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бектау ауылдық округінің әкімі А.Махфуз