О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № 6С-56/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2020 года № 7704
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7611, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15091349,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2839130,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24844,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 116600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12110775,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15244964,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25193,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43741,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18548,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 178808,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178808,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LVІ (внеочередной)
сессии Бурабайского районного
маслихата
К.Шаяхметов
Секретарь
Бурабайского районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 февраля
2020 года № 6С-56/1
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-52/1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 6С-56/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 7704 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7611 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15091349,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2839130,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24844,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 116600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12110775,0 мың теңге;
2) шығындар – 15244964,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25193,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43741,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18548,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 178808,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 178808,7 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешiмінің 1 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың
LVІ (кезектен тыс) сессиясының
төрағасы
К.Шаяхметов
Бурабай аудандық мәслихат
хатшысы
У.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 ақпандағы
№ 6С-56/1 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-52/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сома мың
теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

363991,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18388,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18388,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
130798,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
112570,0
003
Капитальные расходы государственного органа
17528,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
700,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
49268,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
45896,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3372,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30548,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30548,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
10663,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
10363,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
47102,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
26402,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
20700,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21477,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
21477,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
55747,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
55747,0
02
Оборона
30670,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
30670,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16181,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

363991,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18388,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18388,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
130798,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
112570,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
17528,0
113
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
49268,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджетті орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер)
45896,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды өткізу
3372,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастар, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30548,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастарын реттеу, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30548,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алулар бөлімі
10663,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтерді басқару және сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10363,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
47102,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26402,0
113
Жергілікті бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
20700,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21477,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21477,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтардың хал актілерін тіркеу бөлімі
55747,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтардың хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55747,0
02
Қорғаныс
30670,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
30670,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндеттілік атқару шеберіндегі іс-шаралар
16181,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

12975,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1514,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8682,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8682,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8682,0
04
Образование
6536396,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6536396,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18535,0
003
Общеобразовательное обучение
5280978,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7840,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
101661,0
006
Дополнительное образование для детей
170173,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3119,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
47135,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
917,0
023
Методическая работа
23705,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
815265,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67068,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
581171,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6983,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6983,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
574188,0
004
Программа занятости
68978,0
007
Оказание жилищной помощи
2780,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2330,0
010
Государственная адресная социальная помощь
122809,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
76135,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
129452,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

12975,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендердегі өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1514,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8682,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8682,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8682,0
04
Білім беру
6536396,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6536396,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
18535,0
003
Жалпы білім беруді оқыту
5280978,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7840,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
101661,0
006
Балаларға қосымша білім беру
170173,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
3119,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
47135,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеу
917,0
023
Әдістемелік жұмыс
23705,0
040
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыру
815265,0
067
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекмелер мен ұйымдардың күрдел ішығындары
67068,0
06
Әллеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
581171,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6983,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (сәбиді) күтіп ұстау
6983,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтардың хал актілерін тіркеу бөлімі
574188,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
68978,0
007
Тұрғын үй көмегін көрсету
2780,0
009
Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек-балалрды материалдық қамтамасыз ету
2330,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
122809,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
76135,0
014
Үйде мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмекті көрсету
129452,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету