О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 29 сентября 2020 года № 6С-66/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 октября 2020 года № 8058
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7611, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15848007,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2839130,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24845,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 116600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12867432,1 тысяч тенге;
2) затраты – 19676957,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22285,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41670,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19385,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33875,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33875,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3885110,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3885110,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
LXVІ (внеочередной) сессии
Бурабайского районного маслихата
К.Умуртаева
Секретарь
Бурабайского районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 29 сентября
2020 года № 6С-66/1
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-52/1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-66/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қазанда № 8058 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7611 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15848007,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2839130,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24845,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 116600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12867432,1 мың теңге;
2) шығындар – 19676957,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22285,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41670,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19385,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33875,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 33875,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3885110,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3885110,7 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешiмінің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың
LXVІ (кезектен тыс) сессиясының
төрайымы
К.Умуртаева
Бурабай аудандық мәслихат
хатшысы
У.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 6С-66/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-52/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

17619,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
115245,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
114545,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
700,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44095,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
40723,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3372,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
12348,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
12248,5
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
13563,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
13563,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
52303,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
52303,0
02
Оборона
31070,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
31070,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16181,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13375,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1514,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8682,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8682,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8682,0
04
Образование
7731487,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
7731360,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19280,0
003
Общеобразовательное обучение
5456837,5
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7840,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

17619,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
115245,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
114545,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
700,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
44095,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40723,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3372,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
12348,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12248,5
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
13563,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13563,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
52303,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52303,0
02
Қорғаныс
31070,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31070,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16181,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13375,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1514,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8682,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8682,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8682,0
04
Білім беру
7731487,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7731360,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19280,0
003
Жалпы білім беру
5456837,5
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7840,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

1540462,9
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
80621,0
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
6345,0
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
62020,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
399831,0
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
228990,0
на открытие IT классов в школах
7448,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
26713,0
на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
40422,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
24385,0
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
4594,0
на приобретение компьютеров для школ
24747,3
приобретение школьных автобусов для объектов образования
27889,0
на приобретение кабинетов робототехники
7745,0
на оснащение ресурсных центров
11025,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
8273,0
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
529346,6
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
5325,0
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
5456,0
на доплату учителям со степенью магистра
7736,0
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
3522,0
на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
10707,0
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
6227,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
11095,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
632424,1
на выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
233247,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
130133,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением

1540462,9
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға
80621,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
6345,0
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
62020,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға
399831,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
228990,0
мектептерде IT сыныптарын ашуға
7448,0
аз қамтылған отбасылардағы мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
26713,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
40422,0
аз қамтылған отбасылардағы мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
24385,0
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулық пен өмірлік дағдыларды қалыптастыру және суицидтің алдын алу" бағдарламасын енгізуге
4594,0
мектептер үшін компьютерлер сатып алуға
24747,3
білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алу
27889,0
робототехника кабинеттерін сатып алуға
7745,0
ресурстық орталықтарды жабдықтауға
11025,0
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
8273,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге
529346,6
мектеп педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
5325,0
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақыға
5456,0
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
7736,0
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3522,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
10707,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазбаша жұмыстарды тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
6227,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы күнтізбелік 42 күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
11095,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
632424,1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
233247,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
130133,0
кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге

103114,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
29564,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
17195,0
на оказание услуг специалиста жестового языка
5073,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
6325,0
на развитие рынка труда, в том числе:
54641,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
28387,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республике Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
3720,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
22534,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
22000,0
общественные работы
45000,0
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
143850,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
11745,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
4791,1
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
2815,0
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3400,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
28057,0
на выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
5000,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
19721,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
38507,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
27283,0
Приобретение материально технической базы для дома культуры села Окжетпес Бурабайского района
11224,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
840852,8
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры, капитальный ремонт автомобильной дороги "Бурабай-Катарколь" 0-20 км
211101,0
Средний ремонт дорог улиц города Щучинска
428147,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,3 км) в селе Кызылагаш Бурабайского района

103114,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
29564,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
17195,0
ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
5073,0
техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
6325,0
еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
54641,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
28387,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға жәрдем көрсететін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
3720,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
22534,0
халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
22000,0
қоғамдық жұмыстар
45000,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
143850,0
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
11745,0
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
4791,1
көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
2815,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3400,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
28057,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
5000,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
19721,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
38507,0
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
27283,0
Бурабай ауданы Оқжетпес ауылының Мәдениет үйі үшін материалдық техникалық базаны сатып алу
11224,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
840852,8
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға, "Бурабай-Қатаркөл" 0-20 км автомобиль жолын күрделі жөндеу
211101,0
Щучинск қаласы көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
428147,0
Бурабай ауданының Қызылағаш ауылындағы кентішілік жолдарды (4,3 км) асфальтбетон жабынымен орташа жөндеу

57555,3
Текущий ремонт дороги до села Сарыбулак Бурабайского района Акмолинской области от пересечения с автодорогой Щучинск-Бурабай
50000,0
Корректировка проектно-сметной документации на средний ремонт автомобильной дороги "Щучинск-Николаевка" 0-62,8 (62,8)
94049,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
740737,2
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей
20022,5
Благоустройство города Щучинска
162901,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
20000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
73138,0
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения поселка Бурабай
30000,0
Благоустройство поселка Бурабай и села Окжетпес
434675,7
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
58586,2
Корректировка проекта детальной планировки на площади 50 га в поселке Бурабай
20000
На разработку проекта детальной планировки города Щучинска на площади 200 га
38586,2
Целевые трансферты на развитие
4737613,4
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
4417135,1
Строительство водопроводов детских оздоровительных центров, расположенных в районе озера Катарколь Бурабайского района Акмолинской области
714034,0
Реконструкция и строительство магистральных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области
849083,0
Строительство внутриквартальных канализационных сетей города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области
1686321,0
Строительство внутриквартальных водопроводных сетей города Щучинска (4 очередь), (93,08 км)
42338,0
Строительство Катаркольского канализационного коллектора Бурабайского района Акмолинской области
132831,0
Сети водоотведения (ІІІ очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
95845,0
Строительство очистных сооружений в поселке Бурабай Бурабайского района
132818,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улице С.Сейфуллина
3900,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улице Амангельды, Канай Би
6715,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улице Мичурина, Морозова, Уалиханова
4838,0
Строительство уличного освещения в городе Щучинске по улице Трудовая, Коммунистическая
6508,0
Реконструкция кровли (замена совмещенной кровли на чердачную) государственного учреждения "Средняя школа имени Абылайхана" в селе Кызылагаш Бурабайского района
56602,7
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в микрорайоне "Заречный" города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области

57555,3
Ақмола облысы Бурабай ауданы Сарыбұлақ ауылына дейінгі Щучинск-Бурабай автожолының қиылысынан жолды ағымдағы жөндеу
50000,0
"Щучинск-Николаевка" автомобиль жолын орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы түзету 0-62,8 (62,8)
94049,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
740737,2
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін және жылжымайтын мүлікті алып қою
20022,5
Щучинск қаласын абаттандыру
162901,0
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымын аяқтауға
20000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
73138,0
Бурабай кентінің сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30000,0
Бурабай кенті мен Оқжетпес ауылын абаттандыру
434675,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
58586,2
Бурабай кентіндегі 50 га алаңда егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын түзету
20000
Щучинск қаласының 200 га алаңында егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын әзірлеуге
38586,2
Нысаналы даму трансферттері
4737613,4
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4417135,1
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қатаркөл көлі ауданында орналасқан балаларды сауықтыру орталықтарының су құбырларын салу
714034,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласының магистральды су құбыры желілерін (4-ші кезек) қайта жаңарту және салу
849083,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласының кварталішілік кәріз желілерін салу
1686321,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласының кварталішілік су құбыры желілерін салу (4-кезек), (93,08 км)
42338,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Қатаркөл кәріз коллекторын салу
132831,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі су бұру желілері (ІІІ кезек) коллектор және кәріздік сорғы станциялары
95845,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінде тазарту құрылыстарын салу
132818,0
Щучинск қаласында С.Сейфуллин көшесі бойынша көше жарығын салу
3900,0
Щучинск қаласында Амангелді, Қанай Би көшелері бойынша көше жарығын салу
6715,0
Щучинск қаласында Мичурин, Морозов, Уәлиханов көшелері бойынша көше жарығын салу
4838,0
Щучинск қаласында Трудовая, Коммунистическая көшелері бойынша көше жарығын салу
6508,0
Бурабай ауданы Қызылағаш ауылындағы "Абылайхан атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің шатырын қайта жаңарту (аралас шатырды шатырға ауыстыру)
56602,7
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласының "Заречный" шағын ауданында су құбыры желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

344143,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к участкам индивидуального жилищного строительства села Зеленый Бор Бурабайского района Акмолинской области. Водопровод.
266696,0
Строительство наружных сетей и благоустройство к пятиэтажному 45-ти квартирному жилому дому по адресу: Акмолинская область, город Щучинск, улица Ботаническая, участок №8 Д
15191,0
Разработка проектно-сметной документации с заключением экспертизы, реконструкция водопроводных сетей в селе Наурызбай батыра Бурабайского района
12769,4
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство пятиэтажного 60 квартирного жилого дома по адресу микрорайон "Заречный" 1-я линия, участок 101Б, город Щучинск, Акмолинской области"
2251,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство пятиэтажного 50 квартирного жилого дома по адресу улица Канай Би (позиция №3), город Щучинск, Акмолинской области"
2251,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома по адресу улица Нижняя (позиция № 1), город Щучинск, Акмолинской области"
14000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома по адресу улица Нижняя (позиция № 2), город Щучинск, Акмолинской области"
14000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением экспертизы проекта "Строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома по адресу улица Нижняя (позиция № 3), город Щучинск, Акмолинской области"
14000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
279162,0
Строительство и реконструкция развития дорожной-сети поселка Бурабай (III очередь) Автомобильные дороги. Улица 1-линия
195104,0
Корректировка рабочего проекта (Строительство и реконструкция) развития дорожной сети поселка Бурабай, по улице Жумабаева
14058,0
Строительство подъездной дороги к школе на 800 мест в микрорайоне Горный города Щучинска Бурабайского района
70000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
41316,3
Увеличение уставного капитала государственного коммунального учреждения на праве хозяйственного ведения "Бурабай Су Арнасы"
5875,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального учреждения на праве хозяйственного ведения "Бурабай Тазалык"
28000,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство ограждения мусульманского и православного кладбища

344143,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленый Бор ауылының жеке тұрғын үй құрылысы учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу. Су құбыры.
266696,0
Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Ботаническая көшесі, №8 Д учаскесі мекенжайы бойынша орналасқан бес қабатты 45 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы желілер салу және абаттандыру
15191,0
Сараптама қорытындысымен жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, Бурабай ауданы Наурызбай батыр ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
12769,4
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, "Заречный" 1-линия шағын ауданы, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша бес қабатты 60 пәтерлі тұрғын үй құрылысы" жобасына сараптама жүргізумен жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
2251,0
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Қанай Би көшесі (№3 позиция) мекенжайы бойынша бес қабатты 50 пәтерлі тұрғын үй салу" жобасына сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2251,0
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Нижняя көшесі (№1 позиция) мекенжайы бойынша тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысы" жобасына сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
14000,0
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Нижняя көшесі (№2 позиция) мекенжайы бойынша тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысы" жобасына сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
14000,0
"Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Нижняя көшесі (№3 позиция) мекенжайы бойынша тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысы" жобасына сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
14000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
279162,0
Бурабай кентінің жол желісін дамыту (III кезек) автомобиль жолдарын салу және қайта жаңарту. 1-линия көшесі
195104,0
Бурабай кентінің Жұмабаев көшесі бойынша жол желісін дамытудың жұмыс жобасын түзету (салу және қайта жаңарту)
14058,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласының Горный шағын ауданында 800 орындық мектепке кіреберіс жол салу
70000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
41316,3
"Бурабай Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық мекемесінің жарғылық капиталын ұлғайту
5875,0
"Бурабай Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық мекемесінің жарғылық капиталын ұлғайту
28000,0
Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, мұсылман және православ зиратының қоршауын салу

7441,3
Бюджетные кредиты
3749810,9
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41670,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
41670,0
Отдел образования района (города областного значения)
932502,7
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
932502,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1222424,2
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
608292,8
Развитие коммунального хозяйства
614131,4
Отдел строительства района (города областного значения)
84472,3
Развитие объектов культуры
84472,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
70082,2
Поддержка культурно-досуговой работы
70082,2
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1398659,5
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1341125,2
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
57534,3
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 29 сентября
2020 года № 6С-66/1
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-52/1
Целевые трансферты бюджетам города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
650185,5
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
592651,2
в том числе:
За счет трансфертов областного бюджета
431053,8
Аппарат акима района
700,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
700,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
350,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
350,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
424598,3
Аппарат акима поселка Бурабай
424598,3
Благоустройство поселка Бурабай и села Окжетпес
424598,3
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5755,5
Аппарат акима Аблайханского сельского округа
5755,5
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,3 км) в селе Кызылагаш Бурабайского района в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
5755,5
За счет трансфертов Республиканского бюджета
51799,8
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51799,8
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
51799,8
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,3 км) в селе Кызылагаш Бурабайского района в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
51799,8
За счет средств местного бюджета

7441,3
Бюджеттік кредиттер
3749810,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41670,0
Мамандарды әлуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
41670,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
932502,7
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
932502,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1222424,2
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
608292,8
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
614131,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
84472,3
Мәдениет объектілерін дамыту
84472,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
70082,2
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
70082,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1398659,5
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1341125,2
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
57534,3
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 6С-66/1 шешіміне
3 қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-52/1 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
650185,5
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
592651,2
оның ішінде:
Облыстық бюджеттің трансферттері есебінен
431053,8
Аудан әкімінің аппараты
700,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
700,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
350,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
424598,3
Бурабай кенті әкімінің аппараты
424598,3
Бурабай кентін және Оқжетпес ауылын абаттандыру
424598,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5755,5
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
5755,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында Бурабай ауданының Қызылағаш ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабынмен орташа жөндеу (4,3 км)
5755,5
Республикалық бюджет трансферттері есебінен
51799,8
Ауданның (облыстық маңыз бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51799,8
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
51799,8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының аясында Бурабай ауданының Қызылағаш ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабынмен орташа жөндеу (4,3 км)
51799,8
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен