О признании утратившим силу решения областного маслихата от 17 августа 2016 года № 56 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Актюбинского областного маслихата и его описание"
Решение маслихата Актюбинской области от 26 февраля 2020 года № 513. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 марта 2020 года № 6844
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 17 августа 2016 года № 56 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Актюбинского областного маслихата и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5075, опубликованное 23 сентября 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июня 2020 года.
Председатель сессии
областного маслихата
А. Есеркепов
Секретарь областного
маслихата
С. Калдыгулова

Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 17 тамыздағы № 56 "Ақтөбе облыстық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 513 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 наурызда № 6844 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 17 тамыздағы № 56 "Ақтөбе облыстық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5075 тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. Есеркепов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. Калдыгулова