О признании утратившим силу решения областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 367 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 537. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июня 2020 года № 7174
В соответствии со статьями 27, 44 и 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 367 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4684, опубликованное 1 февраля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
К. Кенжебаев
Секретарь областного маслихата С. Калдыгулова

Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 367 "Ақтөбе облысы бойынша тексеру комиссиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 537 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7174 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 44 және 50 баптарына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 367 "Ақтөбе облысы бойынша тексеру комиссиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4684 тіркелген, 2016 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
К. Кенжебаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Калдыгулова