О внесении изменений в совместное постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328/415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 239 и решение маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 529. Зарегистрированы Департаментом юстиции Актюбинской области 16 июня 2020 года № 7180
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлениии в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328/415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3378, опубликованное 8 ноября 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
преамбулу совместного постановления акимата и решения маслихата изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:";
в приложении к совместному постановлению акимата и решению маслихата:
по Алгинскому району – строку 41 "село Карагандысай" исключить;
по Айтекебийскому району – строку 71 "село Карасу" исключить;
по Иргизскому району – строку 111 "село Калалыколь" исключить;
по Каргалинскому району – строки 143 "село Карабутак", 145 "село Сарыбулак" исключить;

Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 328/415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 239 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 529 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 маусымда № 7180 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 328/415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3378 тіркелген, 2011 жылғы 8 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
әкімдік пен мәслихаттың бірлескен қаулысы мен шешімінің кіріспесі келесідей редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
әкімдік пен мәслихаттың бірлескен қаулысы мен шешімінің қосымшасында:
Алға ауданы бойынша 41 "Қарағандысай ауылы" - жолы алынып тасталсын;
Әйтеке би ауданы бойынша 71 "Қарасу ауылы" - жолы алынып тасталсын;
Ырғыз ауданы бойынша 111 "Қалалыкөл ауылы" - жолы алынып тасталсын;
Қарғалы ауданы бойынша 143 "Қарабұтақ ауылы", 145 "Сарыбұлақ ауылы" - жолдары алынып тасталсын;

по Мартукскому району – строки 203 "село 13 лет Казахстана", 214 "село Торайгыр" исключить;
по Мугалжарскому району – строки 246 "станция Изимбет", 258 "57 разъезд" исключить;
базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Темирскому и Хромтаускому районам изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению;
по Шалкарскому району - слова "Биршогырский сельский округ" заменить словами "Бершугирский сельский округ"; строки 358 "село Карабулак", 366 "Сардулек разъезд", 367 "Шагыр разъезд", 370 "66 разъезд", 371 "67 разъезд", 379 "село Каратал", 380 "село Копатай", 382 "село Ушкурай" исключить.

Мәртөк ауданы бойынша 203 "Қазақстанның 13 жылдығы ауылы", 214 "Торайғыр ауылы" - жолдары алынып тасталсын;
Мұғалжар ауданы бойынша 246 "Ізімбет ауылы", 258 "57 разъезд" - жолдары алынып тасталсын;
осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес, Темір және Хромтау аудандары бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары жаңа редакцияда жазылсын;
Шалқар ауданы бойынша "Біршоғыр ауылдық округі" сөздері "Бершүгір ауылдық округі" сөздерімен ауыстырылсын; 358 "Қарабұлақ ауылы", 366 "Сардүлек жол айрығы", 367 "Шағыр жол айрығы", 370 "66 жол айрығы", 371 "67 жол айрығы", 379 "Қаратал ауылы", 380 "Қопатай ауылы", 382 "Үшқурай ауылы" - жолдары алынып тасталсын.

2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Председатель сессии
областного маслихата
К. Кенжебаев
Секретарь областного маслихата С. Калдыгулова
Приложение к совместному постановлению акимата и решению маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 239/529
Приложение к совместному постановлению акимата и решению маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328/415
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Темирскому и Хромтаускому районам
Темирский район
Темирский городской округ

2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
К. Кенжебаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Калдыгулова
2020 жылғы 5 маусымдағы № 239/529 Ақтөбе облысы әкімдігінің иқаулысына және мәслихатының шешіміне қосымша
2011 жылғы 12 қазандағы № 328/415 Ақтөбе облысы әкімдігінің қаулысына және мәслихатының шешіміне қосымша
Темір және Хромтау аудандары бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Темiр ауданы
Темiр қалалық округі