О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 марта 2020 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 марта 2020 года № 6944. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6637, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "92 834 981" заменить цифрами "87 208 776,8", в том числе:
налоговые поступления: цифры "42 959 516" заменить цифрами "40 203 786,8";
неналоговые поступления: цифры "278 484" заменить цифрами "241 343,0";
поступления от продажи основного капитала: цифры "5 400 000" заменить цифрами "5 270 000,0";
поступления трансфертов: цифры "44 196 981" заменить цифрами "41 493 647,0";
в подпункте 2):
затраты: цифры "83 834 981" заменить цифрами "88 849 490,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "9 000 000" заменить цифрами "- 1 640 713,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "- 9 000 000" заменить цифрами "1 640 713,9", в том числе:
поступления займов: цифру "0" заменить цифрами "7 000 000,0";
погашение займов: цифры "9 000 000" заменить цифрами "9 000 000,1";
используемые остатки бюджетных средств: цифру "0" заменить цифрами "3 640 714,0".

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 543 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6944 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6637 санымен тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "92 834 981" сандары "87 208 776,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "42 959 516" сандары "40 203 786,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер: "278 484" сандары "241 343,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "5 400 000" сандары "5 270 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "44 196 981" сандары "41 493 647,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "83 834 981" сандары "88 849 490,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "9 000 000" сандары "- 1 640 713,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "- 9 000 000" сандары "1 640 713,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі: "0" саны "7 000 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу: "9 000 000" сандары "9 000 000,1" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары: "0" саны "3 640 714,0" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2 039 352,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
57 556,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города
областного значения)
871 788,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
129 206,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 717,0
023
Методическая работа
40 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
708 485,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 572 080,8
1
Социальное обеспечение
3 633 510,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 602 682,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 602 682,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 828,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
30 828,0
2
Социальная помощь
3 355 477,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 355 477,8
002
Программа занятости
988 790,0
006
Оказание жилищной помощи
5 963,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 328 681,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
116 456,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
219 261,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
615 422,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80 904,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
583 093,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
583 093,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 590,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2 039 352,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 556,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
871 788,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
129 206,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 717,0
023
Әдістемелік жұмыс
40 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
708 485,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
7 572 080,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 633 510,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 602 682,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 602 682,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 828,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
30 828,0
2
Әлеуметтік көмек
3 355 477,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 355 477,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
988 790,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 963,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 328 681,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
116 456,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
219 261,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
615 422,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80 904,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
583 093,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
583 093,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 590,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

Приложение 2 к решению маслихата города Актобе от 20 марта 2020 года № 543
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
18 297 734,0
Целевые текущие трансферты
7 598 539,0
в том числе:
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
62 613,0
Поддержка культурно-досуговой работы
47 321,0
Функционирование районных (городских) библиотек
15 292,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 761 681,0
Государственная адресная социальная помощь
2 110 130,0
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 427,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 154,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
192 362,0
Программа занятости
354 387,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
11 937,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 284,0
Отдел образования района (города областного значения)
4 161 645,0
Общеобразовательное обучение
3 571 641,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
590 004,0
Отдел строительства района (города областного значения)
612 600,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
612 600,0
Целевые трансферты на развитие
10 699 195,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 284 312,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 927 012,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
357 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 414 883,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 732 672,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 852 208,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 830 003,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 20 марта 2020 года № 543
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
30 191 913,0
Целевые текущие трансферты

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 543 шешіміне 2 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
18 297 734,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 598 539,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
62 613,0
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47 321,0
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
15 292,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 761 681,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 110 130,0
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41 427,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 154,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
192 362,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
354 387,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
11 937,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 284,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
4 161 645,0
Жалпы білім беру
3 571 641,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
590 004,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
612 600,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
612 600,0
Нысаналы даму трансферттері
10 699 195,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 284 312,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 927 012,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
357 300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 414 883,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 732 672,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 852 208,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 830 003,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 543 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
30 191 913,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер

13 559 767,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 671 035,0
Программа занятости
104 152,0
Государственная адресная социальная помощь
1 266 883,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
300 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
10 489 744,0
Общеобразовательное обучение
4 282 577,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
697 351,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 078 402,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
202 814,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
6 000,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 392 988,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 392 988,0
Целевые трансферты на развитие
16 632 146,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
10 565 651,0
Развитие коммунального хозяйства
101 582,0
Развитие теплоэнергетической системы
209 136,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 430 667,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118 972,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 224 869,0
Развитие объектов культуры
200 000,0
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
280 425,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 066 495,0
Развитие транспортной инфраструктуры
2 055 489,0
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
2 811 534,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
848 207,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
351 265,0

13 559 767,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 671 035,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 152,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 266 883,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
300 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
10 489 744,0
Жалпы білім беру
4 282 577,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
697 351,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
5 078 402,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
202 814,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
6 000,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 392 988,0
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 392 988,0
Нысаналы даму трансферттері
16 632 146,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 565 651,0
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
101 582,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
209 136,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 430 667,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
118 972,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 224 869,0
Мәдениет объектілерін дамыту
200 000,0
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
280 425,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 066 495,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 055 489,0
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
2 811 534,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
848 207,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
351 265,0