О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 17 июня 2020 года № 571. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2020 года № 7220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6637, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "82 220 342,5" заменить цифрами "83 748 230,4", в том числе:
налоговые поступления: цифры "34 896 310,8" заменить цифрами "36 110 050,7";
поступления трансфертов: цифры "41 812 688,7" заменить цифрами "42 126 836,7";
в подпункте 2):
затраты: цифры "106 364 721,3" заменить цифрами "107 891 189,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "- 24 144 378,8" заменить цифрами "- 24 142 958,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "24 144 378,8" заменить цифрами "24 142 958,8", в том числе:
погашение займов: цифры "9 000 000,1" заменить цифрами "9 001 420,1";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии с пунктом 8 Указа Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2020 года № 299 "Об уточненном республиканском бюджете на 2020 год" установлено:
с 1 января 2020 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 16 839 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 38 636 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 31 183 тенге.

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 571 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7220 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6637 санымен тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "82 220 342,5" сандары "83 748 230,4" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "34 896 310,8" сандары "36 110 050,7" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "41 812 688,7" сандары "42 126 836,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "106 364 721,3" сандары "107 891 189,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-24 144 378,8" сандары "- 24 142 958,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "24 144 378,8" сандары "24 142 958,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздарды өтеу: "9 000 000,1" сандары "9 001 420,1" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 299 "2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Жарлығының 8-тармағына сәйкес белгіленгені назарға және басшылыққа алынсын:
2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiнiң ең төмен мөлшерi – 16 839 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 38 636 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге.

с 1 апреля 2020 года:
1) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 17 641 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 40 441 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 778 тенге;
4) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге.".

2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төменгі мөлшері – 17 641 теңге;
2) зейнетақының ең төменгі мөлшері – 40 441 теңге;
3) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 778 теңге;
4) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге болып белгіленсін.".

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

1 833 738,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
57 556,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города
областного значения)
871 788,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
129 206,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 717,0
023
Методическая работа
40 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
502 871,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 424 637,3
1
Социальное обеспечение
4 719 477,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 688 649,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4 688 649,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 828,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
30 828,0
2
Социальная помощь
3 866 819,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 866 819,8
002
Программа занятости
1 109 154,0
006
Оказание жилищной помощи
5 963,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 717 377,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
117 660,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
220 339,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
615 422,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80 904,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения
838 340,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
838 340,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 590,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

1 833 738,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 556,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
871 788,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
129 206,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге
арналған төлемдер
3 717,0
023
Әдістемелік жұмыс
40 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
502 871,7
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
9 424 637,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 719 477,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 688 649,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 688 649,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 828,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
30 828,0
2
Әлеуметтік көмек
3 866 819,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 866 819,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 109 154,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 963,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 717 377,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
117 660,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
220 339,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл
маманының қызметтерін ұсыну
615 422,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80 904,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
838 340,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
838 340,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 590,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 001 420,1
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9 001 420,0
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0,1
8
Используемые остатки бюджетных средств
3 640 714,0
01
Остатки бюджетных средств
3 640 714,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
3 640 714,0
01
Свободные остатки бюджетных средств
3 640 714,0
Приложение 2 к решению маслихата города Актобе от 17 июня 2020 года № 571
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
24 606 387,0
Целевые текущие трансферты
14 978 478,0
в том числе:
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
62 613,0
Поддержка культурно-досуговой работы
47 321,0
Функционирование районных (городских) библиотек
15 292,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 365 628,0
Государственная адресная социальная помощь
3 595 997,0
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 427,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 154,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
196 362,0
Программа занятости
474 751,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
11 937,0
Отдел образования района (города областного значения)
9 232 217,0
Общеобразовательное обучение
6 591 266,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 585 947,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
590 004,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
465 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
705 420,0
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
705 420,0
Отдел строительства района (города областного значения)
612 600,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
612 600,0
Целевые трансферты на развитие
9 627 909,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 284 312,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 001 420,1
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9 001 420,0
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0,1
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 640 714,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
3 640 714,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 640 714,0
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 640 714,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 571 шешіміне 2 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
24 606 387,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14 978 478,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
62 613,0
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47 321,0
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
15 292,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 365 628,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 595 997,0
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41 427,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 154,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
196 362,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
474 751,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
11 937,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
9 232 217,0
Жалпы білім беру
6 591 266,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 585 947,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
590 004,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
465 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
705 420,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
705 420,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
612 600,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
612 600,0
Нысаналы даму трансферттері
9 627 909,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 284 312,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

1 927 012,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
357 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 343 597,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 611 386,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 602 208,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 130 003,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 17 июня 2020 года № 571
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
47 024 114,6
Целевые текущие трансферты
22 831 371,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 666 115,0
Программа занятости
104 152,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
394 980,0
Государственная адресная социальная помощь
866 983,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
300 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
7 952 143,7
Общеобразовательное обучение
4 028 274,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,7
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 492 455,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
202 814,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 213 112,9
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
11 287 867,1
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700 000,0
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
70 335,4
Освещение улиц в населенных пунктах
221 800,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
933 110,4
Целевые трансферты на развитие
24 192 743,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
14 952 978,5
Развитие коммунального хозяйства
101 582,0
Развитие теплоэнергетической системы
186 463,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 048 886,4
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 927 012,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
357 300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 343 597,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 611 386,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 602 208,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 130 003,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 571 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
47 024 114,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
22 831 371,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 666 115,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 152,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
394 980,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
866 983,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
300 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
7 952 143,7
Жалпы білім беру
4 028 274,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,7
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
3 492 455,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
202 814,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 213 112,9
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11 287 867,1
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
70 335,4
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
221 800,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
933 110,4
Нысаналы даму трансферттері
24 192 743,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 952 978,5
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
101 582,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
186 463,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 048 886,4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру