О признании утратившим силу решения маслихата города Актобе от 30 марта 2018 года № 316 "Об утверждении правил содержания жилищного фонда"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 9 октября 2020 года № 585. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 октября 2020 года № 7554
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 30 марта 2018 года № 316 "Об утверждении правил содержания жилищного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-187, опубликованное 3 мая 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Актобе,
председатель сессии
С. Шинтасова

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 316 "Тұрғын үй қорын күтіп-ұстау қағидаларын бекіту туралы" шешімі күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 585 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қазанда № 7554 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, 50 бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 316 "Тұрғын үй қорын күтіп-ұстау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-187 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 мамырда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы,
сессия төрайымы
С. Шинтасова