О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 ноября 2020 года № 597. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2020 года № 7704. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона РеспубликиКазахстанот23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6637, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "84 454 135,4" заменить цифрами "81 666 642,9", в том числе:
налоговые поступления: цифры "36 110 050,7" заменить цифрами "35 190 191,6";
неналоговые поступления: цифры "241 343,0" заменить цифрами "108 790,0";
поступления от продажи основного капитала: цифры "5 270 000,0" заменить цифрами "5 029 332,0";
поступления трансфертов: цифры "42 832 741,7" заменить цифрами "41 338 329,3";
в подпункте 2):
затраты: цифры "108 597 094,2" заменить цифрами "102 914 292,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование: цифру "0" заменить цифрами "1 874,3", в том числе:
бюджетные кредиты: цифру "0" заменить цифрами "1 874,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "- 24 142 958,8" заменить цифрами "- 21 249 524,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "24 142 958,8" заменить цифрами "21 249 524,1", в том числе:
поступления займов: цифры "29 503 664,9" заменить цифрами "26 610 230,2".

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 597 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 7704 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6637 санымен тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "84 454 135,4" сандары "81 666 642,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "36 110 050,7" сандары "35 190 191,6" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер: "241 343,0" сандары "108 790,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "5 270 000,0" сандары "5 029 332,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "42 832 741,7" сандары "41 338 329,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "108 597 094,2" сандары "102 914 292,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу: "0" саны "1 874,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер: "0" саны "1 874,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-24 142 958,8" сандары "- 21 249 524,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "24 142 958,8" сандары "21 249 524,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі: "29 503 664,9" сандары "26 610 230,2" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2 178 533,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
76 856,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
846 969,3
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
123 206,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
17 000,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 401,4
023
Методическая работа
27 995,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
856 505,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 377 867,5
1
Социальное обеспечение
4 085 215,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 055 162,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4 055 162,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 053,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
30 053,0
2
Социальная помощь
3 455 717,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 455 717,2
002
Программа занятости
671 383,0
006
Оказание жилищной помощи
1 087,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 421 930,1
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
120 160,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
230 263,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
920 744,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
90 149,3
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
836 935,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
836 935,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2 178 533,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 856,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
846 969,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
123 206,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17 000,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге
арналған төлемдер
1 401,4
023
Әдістемелік жұмыс
27 995,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
856 505,7
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
8 377 867,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 085 215,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 055 162,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 055 162,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 053,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
30 053,0
2
Әлеуметтік көмек
3 455 717,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 455 717,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
671 383,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 087,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 421 930,1
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
120 160,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
230 263,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл
маманының қызметтерін ұсыну
920 744,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
90 149,3
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
836 935,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
836 935,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 585 947,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
590 004,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
465 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
705 420,0
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
705 420,0
Отдел строительства района (города областного значения)
612 600,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
612 600,0
Целевые трансферты на развитие
9 465 957,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 136 941,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 927 012,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
209 929,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 329 016,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 611 386,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 652 370,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 065 260,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 20 ноября 2020 года № 597
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
42 638 887,5
Целевые текущие трансферты
21 090 497,5
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 107 002,0
Программа занятости
105 819,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
388 400,0
Государственная адресная социальная помощь
312 783,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
300 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
7 256 233,3
Общеобразовательное обучение
3 878 827,2
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
377 277,5
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 640 219,6
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
114 309,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
17 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 585 947,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
590 004,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
465 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
705 420,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
705 420,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
612 600,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
612 600,0
Нысаналы даму трансферттері
9 465 957,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 136 941,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 927 012,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
209 929,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 329 016,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 611 386,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 652 370,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 065 260,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 597 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
42 638 887,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
21 090 497,5
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 107 002,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105 819,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
388 400,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
312 783,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
300 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
7 256 233,3
Жалпы білім беру
3 878 827,2
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
377 277,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
2 640 219,6
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
114 309,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

12 327 262,2
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
10 525 879,9
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
596 764,5
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
63 301,9
Освещение улиц в населенных пунктах
219 896,9
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
921 419,0
Отдел строительства района (города областного значения)
400 000,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
400 000,0
Целевые трансферты на развитие
21 548 390,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
13 217 363,8
Развитие коммунального хозяйства
101 582,0
Развитие теплоэнергетической системы
186 463,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 722 710,3
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
122 424,4
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 622 392,0
Развитие объектов культуры
344 990,8
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
273 734,1
Развитие объектов спорта
843 067,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 331 026,2
Развитие транспортной инфраструктуры
3 901 683,0
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 375 093,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
482 196,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 241 893,5
Развитие коммунального хозяйства
1 330 160,7

12 327 262,2
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
10 525 879,9
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
596 764,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
63 301,9
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
219 896,9
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
921 419,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
400 000,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
400 000,0
Нысаналы даму трансферттері
21 548 390,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13 217 363,8
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
101 582,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
186 463,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 722 710,3
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
122 424,4
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 622 392,0
Мәдениет объектілерін дамыту
344 990,8
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
273 734,1
Cпорт объектілерін дамыту
843 067,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 331 026,2
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 901 683,0
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 375 093,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
482 196,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 241 893,5
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 330 160,7