Об утверждении бюджета города Актобе на 2021 - 2023 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2020 года № 617. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2020 года № 7855. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 611 951,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 191 274,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 217 141,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 417 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 786 035 тысяч тенге;
2) затраты – 68 702 070,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 514 123 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 741 360 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 227 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 505 939,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 505 939,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 110 181,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 110 181,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 3 679 425 тысяч тенге;
погашение займов – 10 828 657 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 259 413,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2021 № 112 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренным подпунктами 1), 2) пункта 1.
3. Принять к сведению, что решением Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 574 "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы" городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 35 процентов;
2) по социальному налогу 35 процентов;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора 100 процентов;
4) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляются полностью в бюджет города Актобе.

2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7855 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 68 611 951,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 191 274,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 217 141,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 417 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 786 035 мың теңге;
2) шығындар – 68 702 070,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 514 123 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 741 360 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 227 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 505 939,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 505 939,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 1 110 181,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 1 110 181,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 3 679 425 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 828 657 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 259 413,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2021 № 112 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-бабына сәйкес, 1-тармағының 1), 2) тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 574 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені еске алынсын:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 35 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 35 пайыз;
3) мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.

4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021 - 2023 годы" установлено:
с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 18 524 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 43 272 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 917 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 34 302 тенге.
5. Учесть в городском бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
6. Учесть в городском бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из областного бюджета, согласно приложению 5.

4. Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9-бабына сәйкес белгіленгені назарға және басшылыққа алынсын:
2021 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiнiң ең төмен мөлшерi – 18 524 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 43 272 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 917 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 34 302 теңге.
5. 2021 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Актобе на 2021 год в сумме 928 878 тысяч тенге.
8. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

7. Ақтөбе қаласының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 928 878 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

12 301
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
737 704,8
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
737 704,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
640 109,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
640 109,3
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
97 595,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
97 125,5
003
Капитальные расходы государственного органа
470
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 561 905,8
1
Социальное обеспечение
1 441 125
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 441 125
005
Государственная адресная социальная помощь
1 441 125
2
Социальная помощь
4 339 272,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 288 267,4
002
Программа занятости
769 688,1
006
Оказание жилищной помощи
1 376
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 146 105,4
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
153 204
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
363 320
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
38 677,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 683 084
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
132 812
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51 005,3
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
51 005,3
9
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения
781 508,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

12 301
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
737 704,8
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
737 704,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
640 109,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
640 109,3
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
97 595,5
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 125,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
6 561 905,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 441 125
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 441 125
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 441 125
2
Әлеуметтік көмек
4 339 272,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 288 267,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
769 688,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 376
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 146 105,4
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
153 204
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
363 320
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
38 677,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 683 084
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
132 812
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51 005,3
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
51 005,3
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
781 508,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 536 451
007
Бюджетные изъятия
6 942 000
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
21 594 451
V. Дефицит (профицит) бюджета
3 610 073
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-3 610 073
16
Погашение займов
3 610 073
1
Погашение займов
3 610 073
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 610 073
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3 610 073
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2021 № 112 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
13 293 626
Целевые текущие трансферты
3 395 598
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
2 352
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2 352
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
63 114
Поддержка культурно-досуговой работы
47 768
Функционирование районных (городских) библиотек
15 346
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 144 841
Государственная адресная социальная помощь
988 102
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
136 561
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
79 861
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
385 739
Программа занятости
486 534
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
36 173
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 871
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
734 391
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
734 391
Отдел строительства района (города областного значения)
450 900
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
450 900
Целевые трансферты на развитие

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 536 451
007
Бюджеттік алып коюлар
6 942 000
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
21 594 451
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
3 610 073
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-3 610 073
16
Қарыздарды өтеу
3 610 073
1
Қарыздарды өтеу
3 610 073
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 610 073
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3 610 073
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 4 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2021 № 112 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
13 293 626
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 395 598
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 352
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 352
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
63 114
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47 768
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
15 346
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 144 841
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
988 102
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
136 561
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
79 861
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
385 739
Жұмыспен қамту бағдарламасы
486 534
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
36 173
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 871
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
734 391
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
734 391
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
450 900
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
450 900
Нысаналы даму трансферттері

9 898 028
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 705 276
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 705 276
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 192 752
Развитие транспортной инфраструктуры
1 437 591
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 728 938
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 615 303
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
410 920
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2021 № 112 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
11 171 834
Целевые текущие трансферты
5 633 155
в том числе:
На внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа
288 215
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 221 970
Программа занятости
68 031
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
454 890
Государственная адресная социальная помощь
379 049
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
320 000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 991 752
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 306 776
Освещение улиц в населенных пунктах
1 292 245
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 392 731
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
100
Поддержка культурно-досуговой работы
100
Отдел строительства района (города областного значения)
131 118
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
131 118
Целевые трансферты на развитие
5 538 679
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
3 555 133
Развитие коммунального хозяйства
1
Развитие теплоэнергетической системы

9 898 028
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 705 276
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 705 276
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 192 752
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 437 591
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 728 938
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 615 303
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
410 920
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2021 № 112 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
11 171 834
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 633 155
оның ішінде:
Жергілікті атқарушы органдар мемлекеттік қызметшілерінің еңбегіне ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге
288 215
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 221 970
Жұмыспен қамту бағдарламасы
68 031
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
454 890
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
379 049
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
320 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 991 752
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 306 776
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1 292 245
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1 392 731
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
100
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
131 118
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
131 118
Нысаналы даму трансферттері
5 538 679
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 555 133
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту