О признании утратившим силу решения Айтекебийского районного маслихата от 9 июня 2017 года № 131 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" и его описания"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 17 июня 2020 года № 415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июня 2020 года № 7190
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Айтекебийского районного маслихата от 9 июня 2017 года № 131 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5596, опубликованное 3 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 июня 2020 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата
Б. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата
Е. Тансыкбаев

Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 131 "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 415 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 7190 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 131 "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5596 тіркелген, 2017 жылғы 3 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Б. Сейлханов
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев