О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 343 "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2020 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 мая 2020 года № 7101
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 343 "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6710, опубликованное 21 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "28 930,1" заменить цифрами "28 130,1";
поступления трансфертов – цифры "25905" заменить цифрами "25105";
в подпункте 2):
затраты – цифры "28 930,1" заменить цифрами "28 130,1";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Алгинского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 343 "2020-2022 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 387 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 мамырда № 7101 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 343 "2020-2022 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6710 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер – "28 930,1" сандары "28 130,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "25 905" сандары "25 105" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар – "28 930,1" сандары "28 130,1" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен: