О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2020 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 мая 2020 года № 7111. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом статьи 9-1 и статьями 104, 109-1, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6766, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы – цифры "838 850,2" заменить цифрами "837 850,2"
в подпункте 2)
затраты – цифры "855 641,5" заменить цифрами "1 169 501";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "55 419" заменить цифрой "0";
в абзаце четвертом:
цифры "3000" заменить цифрой "2000".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 376 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 мамырда № 7111 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1, 111 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 6766 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "838 850,2" сандары "837 850,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "855 641,5" сандары "1 169 501" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"55 419" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"3 000" сандары "2000" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
Г. Джармухамбетова
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 15 мая 2020 года
№ 376

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрайымы
Г. Джармухамбетова
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 376 шешіміне қосымша