О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2020 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 мая 2020 года № 7123. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 104, 109-1, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6748, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "140 654,5" заменить цифрами "101 154,5";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "134 208" заменить цифрами "94 708";
в подпункте 2):
затраты - цифры "143 450,6" заменить цифрами "163 347,6".
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета-цифры "-2 979,6" заменить цифрами "-64 989,2";
в подпункте 6) :
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифру "2 979,6" заменить цифрами "64 989,2".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 379 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7123 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1, 111 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6748 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1 тармағындағы
1) тармақшасында:
кірістер - "140 654,5" сандары "101154,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "134 208" сандары "94 708" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "143 450,6" сандары "163 347,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "-2 979,6" саны "-64 989,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру - "2 979,6" саны "64 989,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
Г. Джармухамбетова
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 15 мая 2020 года
№ 379

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрайымы
Г. Джармухамбетова
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 379 шешіміне қосымша