Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 168 "Аудан, қала, ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының және Алға ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 тамыздағы № 263 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 7338 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 168 "Аудан, қала, ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының және Алға ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6123 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алға ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны, оны ресми жариялағаннан кейін Алға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданының әкімі М. Аккагазов

О признании утратившим силу постановления акимата Алгинского района от 29 апреля 2019 года № 168 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих аппаратов акима района, города, сельских округов и исполнительных органов Алгинского района, финансируемых из местного бюджета и его описание"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 21 августа 2020 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 августа 2020 года № 7338
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алгинского района от 29 апреля 2019 года № 168 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих аппаратов акима района, города, сельских округов и исполнительных органов Алгинского района, финансируемых из местного бюджета и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6123, опубликованное 13 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алгинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алгинского района, после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгинского района М. Аккагазов