О признании утратившим силу решения Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 53 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата" и его описания"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 30 апреля 2020 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 мая 2020 года № 7084
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 53 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5209, опубликованное 19 января 2017 года в газете "Жем-Сағыз").
2. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 июня 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Есказиева
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев

Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 53 "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 332 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7084 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 53 "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5209 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Есказиева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев