О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 25 августа 2020 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2020 года № 7354. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6622, опубликованное 4 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7 833 987,6" заменить цифрами "7 848 138,6";
поступления трансфертов - цифры "3 169 700,6" заменить цифрами "3 183 851,6";
в подпункте 2):
затраты - цифры "8 722 370,0" заменить цифрами "8 736 521,0".
в пункте 3 решения на казахском языке:
абзац седьмой изложить в следующей новой редакции:
"2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.", текст на русском языке не изменяется;
в пункте 10 решения на русском языке:
слова "на 2019 год" заменить словами "на 2020 год", текст на казахском языке не изменяется.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамызда № 356 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 7354 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6622 тіркелген, 2020 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 833 987,6" сандары "7 848 138,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "3 169 700,6" сандары "3 183 851,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "8 722 370,0" сандары "8 736 521,0" сандарымен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі шешімнің 3 тармағында:
жетінші абзац келесідей жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.", орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
орыс тіліндегі шешімнің 10 тармағында:
"на 2019 год" сөздері "на 2020 год" сөздерімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Г. Елеуова
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 356
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283
Байганинский районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Г. Елеуова
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамызы № 356 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР