Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 декабря 2020 года № 7894. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сартогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы – 41 721,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 409 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 312,8 тысяч тенге;
2) затраты – 43 174,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 4 53 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 453 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 453 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 03.12.2021 № 88 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021 - 2023 годы" установлено:
с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 917 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 34 302 тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Сартогайского сельского округа на 2021 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 22 068 тысяч тенге.
4. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:

2021-2023 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 7894 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 721,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 409,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 312,8 мың теңге;
2) шығындар – 43 174,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 453,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 453,0 мың теңге,
оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 453,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 88 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2021 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 42 500 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 917 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 34 302 теңге.
3. Сартоғай ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22 068 мың теңге сомасында көзделсін.
4. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 411
Бюджет Сартогайского сельского округа на 2021 год

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті