О внесений изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 270 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2020 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2020 года № 6945. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 270 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6737, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
затраты цифры "418 366" заменить цифрами "419 245,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "0" заменить цифрами "-879,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "0" заменить цифрами "879,1";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "879,1".

Аудандық мәслихаттың 6 қаңтардағы № 270 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 291 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 6945 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 270 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6737 тіркелген, 2020 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшасында:
шығындар "418 366" сандары "419 245,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" сандары "-879,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" сандары "879,1" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "879,1" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
И. Сәрсенбаев
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов
Приложение к решению Иргизского районного маслихата от 26 марта 2020 года № 291

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
И. Сәрсенбаев
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов
2020 жылғы 26 наурыздағы
№ 291 Ырғыз аудандық мәслихатының шешіміне қосымша