О внесений изменений и дополнения в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 271 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2020 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2020 года № 6947. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 271 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6736, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "80 546" заменить цифрами "90 801 ";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "77 900" заменить цифрами "88 155";
в подпункте 2):
затраты цифры "80 546" заменить цифрами "91 168,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "0" заменить цифрами "-367,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "0" заменить цифрами "367,2";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "367,2".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете Аманкольского сельского округа на 2020 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на текущий ремонт объектов дошкольного воспитания – 7 800 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 6 қаңтардағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 292 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 6947 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6736 тіркелген, 2020 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "80 546" сандары "90 801" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "77 900" сандары "88 155" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "80 546" сандары "91 168,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" сандары "-367,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" сандары "367,2" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "367,2" сандарымен ауыстырылсын.
мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын ағымдағы жөндеуге –7800 мың теңге;

на разработку дендрологического плана- 2 455 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
И. Сәрсенбаев
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов
Приложение к решению Иргизского районного маслихата от 26 марта 2020 года № 292

дендрологиялық жоспар әзірлеуге – 2 455 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
И. Сәрсенбаев
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов
2020 жылғы 26 наурыздағы
№ 292 Ырғыз аудандық мәслихатының шешіме қосымша