О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 272 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 21 сентября 2020 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 сентября 2020 года № 7497
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 272 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6735, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "126 580" заменить цифрами "133 080 ";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "123 640" заменить цифрами "130 140";
в подпункте 2):
затраты цифры "126 656,6" заменить цифрами "133 156,6";
в пункте 5-1:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 3500 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 3000 тысяч тенге.".

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 272 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 336 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 7497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 272 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6735 тіркелген, 2020 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "126 580" сандары "133 080" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "123 640" сандары "130 140" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "126 656,6" сандары "133 156,6" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 - тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстарына – 3500 мың теңге;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 3000 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Турымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов