О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 270 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2020 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7715. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 270 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6737, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "410 631" заменить цифрами "421 506";
в том числе:
неналоговые поступления цифры "406" заменить цифрами "1 441";
поступления трансфертов цифры "392 719" заменить цифрами "402 559";
в подпункте 2):
затраты цифры "693 358" заменить цифрами "702 971,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-282 727" заменить цифрами "-281 465,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "282 727" заменить цифрами "281 465,7";
поступление займов цифру "281 848" заменить цифрами "280 586,7";
в пункте 3 – 1:
цифры "281 848" заменить цифрами "280 586,7";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "251" заменить цифрами "91";
в пункте 6:
в абзаце третьем:

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 270 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 348 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7715 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 270 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6737 тіркелген, 2020 жылы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "410 631" сандары "421 506" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер "406" сандары "1 441" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі "392 719" сандары "402 559" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "693 358" сандары "702 971,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-282 727" сандары "-281 465,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "282 727" сандары "281 465,7" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "281 848" саны "280 586,7" сандарымен ауыстырылсын;
3-1 тармақта:
"281 848" сандары "280 586,7" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
екінші абзацта:
"251" сандары "91" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
үшінші абзацта:

цифры "1 350" заменить цифрами "11 350".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов

"1 350" сандары "11 350" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Турымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов