О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 407 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2020 года № 493. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 сентября 2020 года № 7483
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 407 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6767, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -цифры "30813" заменить цифрами "36761";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "28256" заменить цифрами "34204";
в подпункте 2):
затраты -цифры "30813" заменить цифрами "36761";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "874" заменить цифрами "822".
пункт 5-1 дополнить абзацем следующего содержания:
"6000 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.

Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 493 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 7483 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6767 тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "30813" сандары "36761" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "28256" сандары "34204" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "30813" сандары "36761" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"874" сандары "822" деген сандарымен ауыстырылсын.
5-1 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету – 6000 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.