Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2020 года № 529. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 декабря 2020 года № 7901. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 583 308,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 761 433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 480 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 782 945,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5 764 036,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 631 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 76 884 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 253 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -216 358,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216 358,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 76 884 тысяч тенге;
погашение займов – 41 253,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 180 728,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24.12.2021 № 79 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие поступления:
корпоративный подоходный налог;
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочие неналоговые поступления;
продажа земли.

2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 7901 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 583 308,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 761 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 480 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 782 945,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 764 036,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 631 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 76 884 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 253 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216 358,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 216 358,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 76 884 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 253,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 180 728,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 24.12.2021 № 79 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттің кірісіне келесідей есептелетін болып ескерілсін:
корпоративтік табыс салығы;
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
жерді сату.

3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы" установлено:
с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 917 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 34 302 тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2021 год объемов субвенции, передаваемые из областного бюджета в сумме – 3 064 000 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемов субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме – 265 199 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу - 62 055 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу - 59 908 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 24 112 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 32 120 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 26 315 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 17 898 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 21 933 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 20 858 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
3) субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
4) развитие рынка труда;
5) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
6) установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
7) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
8) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей;
9) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
10) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;

3. Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2021 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 917 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 34 302 теңге.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі – 3 064 000 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция көлемі – 265 199 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 62 055 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 59 908 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 24 112 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 32 120 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 26 315 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 17 898 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 21 933 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 20 858 мың теңге.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
3) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
4) еңбек нарығын дамытуға;
5) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге;
6) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
7) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
8) халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алу;
9) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау;
10) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;

11) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
12) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31.08.2021 № 57 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление кредитов из республиканского бюджета на:
1) реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления акимата района.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на содействие занятости населения;
3) развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;
4) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
5) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
7) реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
8) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
9) улучшение качества жизни инвалидов;
10) техническое обслуживание объектов газоснабжения.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12.03.2021 № 14 (вводится в действие с 01.01.2021); от 08.06.2021 № 46 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам сельских округов на:
1) услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
2) обеспечение санитарии населенных пунктов;
3) благоустройство и озеленение населенных пунктов;
4) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
5) организация водоснабжения населенных пунктов;

11) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту;
12) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 31.08.2021 № 57 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен кредиттер түскені ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Кредиттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері көзделсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге;
3) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау;
5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу;
7) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
8) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту;
9) мүгедектердің өмір сүру сапасын жақсарту;
10) газбен жабдықтау объектілеріне техникалық қызмет көрсетуге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.06.2021 № 46 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерге ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері көзделсін:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
2) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету;
3) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
4) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу;
5) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру;

6) капитальные расходы государственного органа;
7) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
8) освещение улиц в населенных пунктах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12.03.2021 № 14 (вводится в действие с 01.01.2021); от 08.06.2021 № 46 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме – 13 000 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2021 год, согласно приложению 4.
12. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова

6) мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
7) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
8) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру.
Трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.06.2021 № 46 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерв сомасы – 13 000 мың теңге болып бекітілсін.
11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
13. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова

9339
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2529
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2529
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2529
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2529
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
540832
1
Социальное обеспечение
22791
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22791
005
Государственная адресная социальная помощь
22791
2
Социальная помощь
458499
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
458499
002
Программа занятости
307994
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12412
006
Оказание жилищной помощи
83
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54598
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47011
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36401
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59542
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28179
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
278
021
Капитальные расходы государственного органа
1166
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11911
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
186
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17822
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
818883,4
1
Жилищное хозяйство
651564,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

9339
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2529
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2529
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2529
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2529
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
540832
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
22791
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22791
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22791
2
Әлеуметтiк көмек
458499
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
458499
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
307994
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12412
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
83
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54598
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
47011
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36401
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59542
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59542
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28179
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
278
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1166
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11911
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
186
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17822
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
818883,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
651564,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

Приложение 4 к решению Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529
ПЕРЕЧЕНЬ бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Каргалинского районного бюджета на 2021 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 шешіміне 4 қосымша
2021 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар ТІЗІМДЕМЕСІ
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі