О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 292 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2020 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2020 года № 7050. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 292 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6673, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "41 703,0" заменить цифрами "36 528,6";
в том числе по:
неналоговым поступлениям – цифры "0,0" заменить цифрами "83,6";
поступлениям трансфертов – цифры "40 656,0" заменить цифрами "35 398,0";
в подпункте 2):

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 292 "2020-2022 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 321 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 7050 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 292 "2020-2022 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6673 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "41 703,0" сандары "36 528,6" сандарымен ауыстырылысын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша – "0,0" сандары "83,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "40 656,0" сандары "35 398,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында

затраты – цифры "41 703,0" заменить цифрами "36 528,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
А. Борамбаев
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

шығындар – "41 703,0" сандары "36 528,6" сандарымен ауыстырылысын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Борамбаев
Қобдау аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев