О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 286 "Об утверждении бюджета Жарсайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2020 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2020 года № 7051. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 286 "Об утверждении бюджета Жарсайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6679, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке решения на русском языке слова "Жарсайкого" заменить словом "Жарсайского", текст на казахском языке не меняется;
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "46 055,0" заменить цифрами "41 865,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов "45 051,0" заменить цифрами "40 861,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "46 055,0" заменить цифрами "41 865,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 286 "2020-2022 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 320 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 7051 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 286 "2020-2022 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6679 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімінің тақырыбында "Жарсайкого" сөзі "Жарсайского" сөзімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "46 055,0" сандары "41 865,0" сандарымен ауыстырылысын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "45 051,0" сандары "40 861,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "46 055,0" сандары "41 865,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
А. Борамбаев
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 9 апреля 2020 года № 320

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Борамбаев
Қобдау аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 320 шешіміне қосымша