О признании утратившим силу решения районного маслихата от 13 марта 2017 года № 72 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарата Кобдинского районного маслихата" и его описание"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2020 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 июня 2020 года № 7205
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 13 марта 2017 года № 72 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарата Кобдинского районного маслихата" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5395, опубликованное 10 апреля 2017 года в газете "Қобда").
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июня 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Б. Толыбаев
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 13 наурыздағы № 72 "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 330 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7205 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7-баптарына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 13 наурыздағы № 72 "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5395 тіркелген, 2017 жылғы 10 сәуірдегі "Қобда" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Толыбаев
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев