О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 августа 2020 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 августа 2020 года № 7361. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6615, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 308 002,0 тысячи тенге;
налоговые поступления – 482 660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 403,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 730,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 810 209,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 712 767,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 319 162,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 605 993,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 24 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 723 928,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 723 928,1 тысяч тенге;
поступление займов - 605 993,2 тысяч тенге;
погашение займов - 24 297,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142 231,9 тысяч тенге".
пункт 3 на казахском языке изложить в следующей редакции:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;

Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 359 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 7361 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6615 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 308 002,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 482 660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 403,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 730,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 810 209,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 712 767,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 319 162,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 605 993,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 723 928,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 723 928,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 605 993,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 297,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 142 231,9 мың теңге";
қазақ тіліндегі 3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Г. Балгарина
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 20 августа 2020 года № 359

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Г. Балгарина
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 359 шешіміне қосымша