О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 291 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2020 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 октября 2020 года № 7506. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 291 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6674, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "65 689,0" заменить цифрами "65 154,3";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "64 796,6" заменить цифрами "64 261,9";
в подпункте 2):
затраты – цифры "65 689,0" заменить цифрами "65 154,3";
пункт 3 на казахском языке изложить в следующей редакции:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 291 "2020-2022 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 375 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қазанда № 7506 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 291 "2020-2022 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6674 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "65 689,0" сандары "65 154,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "64 796,6" сандары "64 261,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар – "65 689,0" сандары "65 154,3" сандарымен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі 3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;

2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.",
текст на русском языке не меняется.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.",
орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.