О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 14 октября 2020 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 октября 2020 года № 7549. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6615, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 234 709,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 482 660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 403,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 730,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 736 916,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 627 182,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 290 874,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 315 171,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 24 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 683 348,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 683 348,6 тысяч тенге;
поступление займов - 542 345,8 тысяч тенге;
погашение займов - 24 297,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 165 299,8 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы № 379 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қазанда № 7549 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6615 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 234 709,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 482 660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 403,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 730,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 736 916,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 627 182,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 290 874,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 315 171,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 683 348,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 683 348,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 542 345,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 297,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 165 299,8 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Г. Балгарина
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению от 14 октября 2020 года № 379
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271
Кобдинский районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Г. Балгарина
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
2020 жылғы 14 қазаны № 379 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қобда аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер