О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 283 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2020 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2020 года № 7852. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 283 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6663, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "34 876,0" заменить цифрами "35 484,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "33 590,0" заменить цифрами "34 198,0";
в подпункте 2):

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 400 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7852 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6663 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "34 876,0" сандары "35 484,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша – "33 590,0" сандары "34 198,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

затраты –цифры "34 876,0" заменить цифрами "35 484,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

шығындар – "34 876,0" сандары "35 484,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Атамуратова
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев