О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 10 ноября 2020 года № 415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 ноября 2020 года № 7629. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "24 584,7" заменить цифрами "25 504,7",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "23 682" заменить цифрами "24 602";
в подпункте 2):
затраты – цифры "24 584,7" заменить цифрами "25 504,7";
в пункте 9:
в подпункте 1):
доходы – цифры "192 180,1" заменить цифрами "186 126,1",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "189 655,1" заменить цифрами "183 601,1";
в подпункте 2):
затраты – цифры "193 861,8" заменить цифрами "187 807,8";
в пункте 14:
в подпункте 1):
доходы – цифры "22 406,7" заменить цифрами "23 609,7",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "21 262,4" заменить цифрами "22 465,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "22 406,7" заменить цифрами "23 609,7";
в пункте 19:
в подпункте 1):
доходы – цифры "21 291,1" заменить цифрами "20 991,2",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "20 314,9" заменить цифрами "20 015";
в подпункте 2):
затраты – цифры "21 291,1" заменить цифрами "20 991,2";
в пункте 24:
в подпункте 1):
доходы – цифры "583 557" заменить цифрами "591 697,5",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "541 971" заменить цифрами "550 111,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "587 084,5" заменить цифрами "595 225";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифру "0" заменить цифрами "723 344,8",
в том числе:
бюджетные кредиты – цифру "0" заменить цифрами "723 344,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-767 440,5" заменить цифрами "-726 872,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "767 440,5" заменить цифрами "726 872,3";
в пункте 29:
в подпункте 1):

Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 415 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қарашада № 7629 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6661 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "24 584,7" сандары "25 504,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "23 682" сандары "24 602" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "24 584,7" сандары "25 504,7" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "192 180,1" сандары "186 126,1" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "189 655,1" сандары "183 601,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "193 861,8" сандары "187 807,8" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "22 406,7" сандары "23 609,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "21 262,4" сандары "22 465,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "22 406,7" сандары "23 609,7" сандарымен ауыстырылсын;
19 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "21 291,1" сандары "20 991,2" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "20 314,9" сандары "20 015" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "21 291,1" сандары "20 991,2" сандарымен ауыстырылсын;
24 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "583 557" сандары "591 697,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "541 971" сандары "550 111,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "587 084,5" сандары "595 225" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "0" саны "723 344,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "0" саны "723 344,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-767 440,5" сандары "-726 872,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "767 440,5" сандары "726 872,3" сандарымен ауыстырылсын;
29 тармақта:
1) тармақшасында:

затраты – цифры "103 421,4" заменить цифрами "100 837,4".
2. Приложения 1, 4, 10, 13, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

шығындар – "103 421,4" сандары "100 837,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.