О внесении изменений и дополнения в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2020 года № 419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7733. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6628, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 196 979,2" заменить цифрами "9 310 420,2", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "8 573 085,2" заменить цифрами "8 686 526,2";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 688 907,3" заменить цифрами "9 800 059";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "969 483,2" заменить цифрами "972 612,2", в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "1 013 133,2" заменить цифрами "1 016 262,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-1 461 411,3" заменить цифрами "-1 462 251";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "1 461 411,3" заменить цифрами "1 462 251";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "149 386" заменить цифрами "148 846";
в абзаце пятом:
цифры "25 331" заменить цифрами "24 825";
в абзаце шестом:
цифры "78 398" заменить цифрами "37 593";
в абзаце седьмом:
цифры "55 293" заменить цифрами "43 294";
в абзаце двенадцатом:
цифры "162 598" заменить цифрами "162 577";
в абзаце тринадцатом:
цифры "9 829" заменить цифрами "9 465";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "129 225" заменить цифрами "65 225";
абзац пятнадцатый исключить;
в абзаце шестнадцатом:
цифры "463 426" заменить цифрами "713 426";
в абзаце восемнадцатом:
цифры "285 241" заменить цифрами "264 428";
дополнить абзацем следующего содержания:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 419 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7733 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6628 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "9 196 979,2" сандары "9 310 420,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі – "8 573 085,2" сандары "8 686 526,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "9 688 907,3" сандары "9 800 059" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "969 483,2" сандары "972 612,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "1 013 133,2" сандары "1 016 262,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-1 461 411,3" сандары "-1 462 251" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "1 461 411,3" сандары "1 462 251" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"149 386" сандары "148 846" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"25 331" сандары "24 825" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"78 398" сандары "37 593" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"55 293" сандары "43 294" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"162 598" сандары "162 577" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"9 829" сандары "9 465" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"129 225" сандары "65 225" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзац алынып тасталсын;
он алтыншы абзацта:
"463 426" сандары "713 426" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта:
"285 241" сандары "264 428" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 11 598 тысяч тенге.";
в пункте 7:
цифры "194 848" заменить цифрами "195 687,7".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 11 598 мың теңге.";
7 тармақта:
"194 848" сандары "195 687,7" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.