О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 4 декабря 2020 года № 424. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2020 года № 7762. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "25 504,7" заменить цифрами "26 286,7",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "24 602" заменить цифрами "25 384";
в подпункте 2):
затраты – цифры "25 504,7" заменить цифрами "26 286,7";
в пункте 4:
в подпункте 1):
доходы – цифры "18 700,3" заменить цифрами "19 046,3",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "18 004" заменить цифрами "18 350";
в подпункте 2):
затраты – цифры "18 700,3" заменить цифрами "19 046,3";
в пункте 6:
в подпункте 1):
доходы – цифры "22 187,6" заменить цифрами "22 532,6",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "20 232" заменить цифрами "20 577";
в подпункте 2):
затраты – цифры "22 187,6" заменить цифрами "22 532,6";
в пункте 9:
в подпункте 1):
доходы – цифры "186 126,1" заменить цифрами "173 562,1",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "183 601,1" заменить цифрами "171 037,1";
в подпункте 2):
затраты – цифры "187 807,8" заменить цифрами "175 243,8";
в пункте 14:
в подпункте 1):
доходы – цифры "23 609,7" заменить цифрами "32 209,7",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "22 465,4" заменить цифрами "31 065,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "23 609,7" заменить цифрами "32 209,7";
в пункте 19:
в подпункте 1):
доходы – цифры "20 991,2" заменить цифрами "21 702,2",
в том числе:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 424 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7762 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6661 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "25 504,7" сандары "26 286,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "24 602" сандары "25 384" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "25 504,7" сандары "26 286,7" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "18 700,3" сандары "19 046,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "18 004" сандары "18 350" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "18 700,3" сандары "19 046,3" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "22 187,6" сандары "22 532,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "20 232" сандары "20 577" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "22 187,6" сандары "22 532,6" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "186 126,1" сандары "173 562,1" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "183 601,1" сандары "171 037,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "187 807,8" сандары "175 243,8" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "23 609,7" сандары "32 209,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "22 465,4" сандары "31 065,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "23 609,7" сандары "32 209,7" сандарымен ауыстырылсын;
19 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "20 991,2" сандары "21 702,2" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:

затраты – цифры "15 887,8" заменить цифрами "16 371,8".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

шығындар – "15 887,8" сандары "16 371,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.