О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2020 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2020 года № 7814. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6628, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 310 420,2" заменить цифрами "9 228 611,4", в том числе:
налоговые поступления – цифры "611 313" заменить цифрами "614 013";
неналоговые поступления – цифры "3 081" заменить цифрами "2 716,2";
поступления от продажи основного капитала – цифры "9 500" заменить цифрами "7 200";
поступления трансфертов – цифры "8 686 526,2" заменить цифрами "8 604 682,2";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 800 059" заменить цифрами "9 718 250,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "972 612,2" заменить цифрами "948 843,2", в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "1 016 262,2" заменить цифрами "992 493,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-1 462 251" заменить цифрами "-1 438 482";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "1 462 251" заменить цифрами "1 438 482";
в пункте 6:
в абзаце двенадцатом:
цифры "162 577" заменить цифрами "151 752";
в пункте 8:
в абзаце одиннадцатом:
цифры "16 671" заменить цифрами "11 071";
в абзаце двенадцатом:
цифры "26 578" заменить цифрами "3 192";
в абзаце двадцать пятом:
цифры "4 044" заменить цифрами "2 031";
в абзаце двадцать восьмом:
цифры "7 377" заменить цифрами "6 942";
в абзаце тридцатом:
цифры "50 000" заменить цифрами "11 000";
в абзаце тридцать пятом:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 426 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7814 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6628 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "9 310 420,2" сандары "9 228 611,4" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер – "611 313" сандары "614 013" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "3 081" сандары "2 716,2" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "9 500" сандары "7 200" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "8 686 526,2" сандары "8 604 682,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "9 800 059" сандары "9 718 250,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "972 612,2" сандары "948 843,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "1 016 262,2" сандары "992 493,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-1 462 251" сандары "-1 438 482" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "1 462 251" сандары "1 438 482" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
он екінші абзацта:
"162 577" сандары "151 752" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
он бірінші абзацта:
"16 671" сандары "11 071" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"26 578" сандары "3 192" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацта:
"4 044" сандары "2 031" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацта:
"7 377" сандары "6 942" сандарымен ауыстырылсын;
отызыншы абзацта:
"50 000" сандары "11 000" сандарымен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацта:

цифры "20 332" заменить цифрами "19 747".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Б. Абдуллин
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов

"20 332" сандары "19 747" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Абдуллин
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов