О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2020 года № 433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2020 года № 7833. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 9:
в подпункте 1):
доходы – цифры "173 562,1" заменить цифрами "172 062,1",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "171 037,1" заменить цифрами "169 537,1";
в подпункте 2):
затраты – цифры "175 243,8" заменить цифрами "173 743,8";
в пункте 24:
в подпункте 1):
доходы – цифры "555 871,5" заменить цифрами "551 771,5",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "514 285,5" заменить цифрами "510 185,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "559 399" заменить цифрами "555 299";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "723 344,8" заменить цифрами "703 344,8",
в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "723 344,8" заменить цифрами "703 344,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-726 872,3" заменить цифрами "-706 872,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "726 872,3" заменить цифрами "706 872,3";
в пункте 29:
в подпункте 1):
доходы – цифры "32 820" заменить цифрами "27 556",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "29 473" заменить цифрами "24 209";
в подпункте 2):
затраты – цифры "32 820" заменить цифрами "27 556";
в пункте 32:
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "94 940,4" заменить цифрами "91 171,4",
в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "94 940,4" заменить цифрами "91 171,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-98 229,8" заменить цифрами "-94 460,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "98 229,8" заменить цифрами "94 460,8".

Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 433 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 7833 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6661 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
9 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "173 562,1" сандары "172 062,1" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "171 037,1" сандары "169 537,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "175 243,8" сандары "173 743,8" сандарымен ауыстырылсын;
24 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "555 871,5" сандары "551 771,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "514 285,5" сандары "510 185,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "559 399" сандары "555 299" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "723 344,8" сандары "703 344,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "723 344,8" сандары "703 344,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-726 872,3" сандары "-706 872,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "726 872,3" сандары "706 872,3" сандарымен ауыстырылсын;
29 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "32 820" сандары "27 556" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "29 473" сандары "24 209" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "32 820" сандары "27 556" сандарымен ауыстырылсын;
32 тармақта:
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "94 940,4" сандары "91 171,4" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "94 940,4" сандары "91 171,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-98 229,8" сандары "-94 460,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "98 229,8" сандары "94 460,8" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 10, 25, 28, 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Б. Абдуллин
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов

2. Көрсетілген шешімнің 10, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Абдуллин
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов