О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 389 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25 августа 2020 года № 482. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 сентября 2020 года № 7383. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 389 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6695, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "78 043,0" заменить цифрами "79 094,0";
затраты – цифры "185 329,0" заменить цифрами "186 380,0";
пункт 7 изложить в новой редакций:
"7. Учесть, в бюджете Аккемирского сельского округа на 2020 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета 3 350,0 тысяч тенге, из областного бюджета 2 600,0 тысяч тенге, из местного бюджета 1 051,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
А. Жукашев
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного маслихата

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 389 "2020-2022 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шеіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 482 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қыркүйекте № 7383 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 389 "2020-2022 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6695 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "78 043,0" сандары "79 094,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "185 329,0" сандары "186 380,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджеттен 3 350,0 мың теңге, облыстық бюджеттен 2 600,0 мың теңге, жергілікті бюджеттен 1 051,0 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
А. Жукашев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының