О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 387 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2020 года № 509. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2020 года № 7662. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 387 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6697, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "171 193,0" заменить цифрами "182 445,0";
поступления трансфертов – цифры "150 318,0" заменить цифрам "161 570,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "389 766,1" заменить цифрами "385 485,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-218 573,1" заменить цифрами "- 203 040,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –цифры "218 573,1" заменить цифрами "203 040,7";

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 387 "2020-2022 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 509 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 7662 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 387 "2020-2022 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6697 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "171 193,0" сандары "182 445,0" сандарымен ауыстырылсын
трансферттер түсімі – "150 318,0" сандары "161 570,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "389 766,1" сандары "385 485,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы(профициті) "-218 573,1" сандары "-203 040,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "218 573,1" сандары "203 040,7" сандарымен ауыстырылсын;

поступление займов – цифры "203 703,0" заменить цифрами "188 170,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова

қарыздар түсімі – "203 703,0" сандары "188 170,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы
Р. Мусенова