О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2020 года № 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2020 года № 6896. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6626, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 303 607" заменить цифрами "9 435 770";
поступления трансфертов – цифры "6 332 054" заменить цифрами "6 464 217";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 303 607" заменить цифрами "9 594 544,2";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "-61 750" заменить цифрами "-220 524,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "61 750" заменить цифрами "220 524,2";
пункт 6 дополнить подпунктами 14-1)-14-3) следующего содержания:
"14-1) на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов 65 тысяч тенге;
14-2) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей 25 200 тысяч тенге;
14-3) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры 45 546 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в подпункте 11):
цифры "226 512" заменить цифрами "218 880";
дополнить подпунктом 22-1) следующего содержания:
"22-1) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов 68 114 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020-2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 440 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6896 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020-2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6626 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "9 303 607" сандары "9 435 770" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "6 332 054" сандары "6 464 217" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "9 303 607" сандары "9 594 544,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-61 750" сандары "-220 524,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "61 750" сандары "220 524,2" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ мынадай мазмұндағы 14-1)-14-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"14-1) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға 65 мың теңге;
14-2) халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға 25 200 мың теңге;
14-3) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 45 546 мың теңге.";
9 тармақта:
11) тармақшада:
"226 512" сандары "218 880" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 22-1) тармақшамен толықтырылсын:
"22-1) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге 68 114 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
103876
9
Прочие услуги в области образования
207146
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
207146
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
43586
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
61892
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5000
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6291
046
Методическая работа
17057
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
73320
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
659449
1
Социальное обеспечение
213127
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
201600
005
Государственная адресная социальная помощь
201600
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11527
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11527
2
Социальная помощь
418649
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
418649
002
Программа занятости
235353
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13500
006
Оказание жилищной помощи
2000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
85693
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15490
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23540
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43073
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27673
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22313
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
103876
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
207146
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
207146
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
43586
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
61892
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5000
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6291
046
Әдістемелік жұмыс
17057
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
73320
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
659449
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
213127
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
201600
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
201600
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11527
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
11527
2
Әлеуметтiк көмек
418649
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
418649
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
235353
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
85693
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15490
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
23540
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43073
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27673
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27608
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22313
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

83357
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
83357
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
32555
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
26892
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23910
010
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
158690
1
Сельское хозяйство
89647
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
89647
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14147
003
Капитальные расходы государственного органа
200
006
Организация санитарного убоя больных животных
1900
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1300
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
62100
6
Земельные отношения
37308
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37308
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20258
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
16800
007
Капитальные расходы государственного органа
250
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31735
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31735
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
31735
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53572
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53572
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
53572
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17928
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

83357
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
83357
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32555
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
26892
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
23910
010
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
158690
1
Ауыл шаруашылығы
89647
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
89647
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14147
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1900
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1300
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
62100
6
Жер қатынастары
37308
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37308
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20258
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
16800
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
31735
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31735
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
31735
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53572
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53572
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
53572
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17928
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу