О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 435 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2020–2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 1 апреля 2020 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2020 года № 6965. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 435 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6746, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – "405 914" заменить цифрами "415 914";
поступления трансфертов – "344 061" заменить цифрами "354 061";
в подпункте 2):
затраты – "405 914" заменить цифрами "419 768,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-3 854,9 тысяч";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "3 854,9 тысяч";
в пункте 7:
цифры "47 446" заменить цифрами "57 446".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 435 "2020–2022 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 468 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 6965 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 435 "2020–2022 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6746 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "405 914" сандары "415 914" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "344 061" сандары "354 061" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "405 914" сандары "419 768,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профицит) – "0" саны "-3 854,9 мың" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "3 854,9 мың" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"47 446" сандары "57 446" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.