О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 11 мая 2020 года № 473. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2020 года № 7093. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6626, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 435 770" заменить цифрами "9 454 492";
налоговые поступления – цифры "2 841 977" заменить цифрами "2 792 294";
поступления трансфертов – цифры "6 464 217" заменить цифрами "6 532 622";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 594 544,2" заменить цифрами "10 409 936,1";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "-220 524,2" заменить цифрами "-1 074 898,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "220 524,2" заменить цифрами "1 074 898,6";
в пункте 3:
в подпункте 2):
цифры "16 839" заменить цифрами "17 641";
в подпункте 3):
цифры "38 636" заменить цифрами "40 441";
в подпункте 4):
цифры "2 651" заменить цифрами "2 778";
в подпункте 5):
цифры "31 183" заменить цифрами "32 668";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "138 800" заменить цифрами "143 800";
в подпункте 2):
цифры "5 000" заменить цифрами "53 096";
в подпункте 6):
цифры "45 308" заменить цифрами "67 943";
в подпункте 7):
цифры "22 533" заменить цифрами "27 447";
дополнить подпунктами 14-4), 14-5) следующего содержания:
"14-4) на общественные работы 91 538 тысяч тенге;
14-5) на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки на субъекты малого и среднего бизнеса 49 683 тысяч тенге.";
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "299 943" заменить цифрами "199 943";
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020-2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 473 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 мамырда № 7093 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020-2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6626 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "9 435 770" сандары "9 454 492" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2 841 977" сандары "2 792 294" сандарымен
ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "6 464 217" сандары "6 532 622" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "9 594 544,2" сандары "10 409 936,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-220 524,2" сандары "-1 074 898,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "220 524,2" сандары "1 074 898,6" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
2) тармақшада:
"16 839" сандары "17 641" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"38 636" сандары "40 441" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"2 651" сандары "2 778" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"31 183" сандары "32 668" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшада:
"138 800" сандары "143 800" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 000" сандары "53 096" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"45 308" сандары "67 943" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"22 533" сандары "27 447" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 14-4), 14-5) тармақшалармен толықтырылсын:
"14-4) қоғамдық жұмыстарға 91 538 мың теңге;
14-5) шағын және орта бизнес субъектілеріне салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге 49 683 мың теңге.";
7 тармақта:
1) тармақшада:
"299 943" сандары "199 943" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "300 000" заменить цифрами "200 000";
в подпункте 4):
цифры "102 718" заменить цифрами "95 528";
дополнить подпунктами 4-1), 4-2) следующего содержания:
"4-1) на строительство автомобильных дорог улицы Астана в микрорайоне Кызылжар поселка Шубаркудык 95 335 тысяч тенге;
4-2) на строительство уличного освещения 2,0 км улицы Астана в микрорайоне Кызылжар поселка Шубаркудык 27 446 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в подпункте 4):
цифры "10 045" заменить цифрами "3 345";
в подпункте 8):
цифры "101 163" заменить цифрами "47 925";
в подпункте 21):
цифры "10 000" заменить цифрами "2 000";
в подпункте 22-1):
цифры "68 114" заменить цифрой "0";
дополнить подпунктами 22-2), 22-3) следующего содержания:
"22-2) на обеспечение продуктово-бытовым набором отдельных категорий населения на период чрезвычайного положения 40 600 тысяч тенге;
22-3) на организацию дистанционного обучения для детей социально - уязвимых слоев населения 26 400 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть в районном бюджете поступление займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 854 374,4 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм займов определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 11:
цифры "65 000" заменить цифрами "45 000";
дополнить приложением 4-1 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Б. Отарбаев
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. Избасов
Приложение к решению
Темирского районного маслихата

"300 000" сандары "200 000" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"102 718" сандары "95 528" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1), 4-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"4-1) Шұбарқұдық кентінің Қызылжар шағын ауданында Астана көшесінің көлік жолдарының құрылысына 95 335 мың теңге;
4-2) Шұбарқұдық кентінің Қызылжар шағын ауданында 2,0 км Астана көшесінің көше жарықтандыру құрылысына 27 446 мың теңге.";
9 тармақта:
4) тармақшада:
"10 045" сандары "3 345" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшада:
"101 163" сандары "47 925" сандарымен ауыстырылсын;
21) тармақшада:
"10 000" сандары "2 000" сандарымен ауыстырылсын;
22-1) тармақшада:
"68 114" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 22-2), 22-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"22-2) төтенше жағдай кезеңінде халықтың жекелеген санаттарын азық-түлік және тұрмыстық жиынтығымен қамтамасыз етуге 40 600 мың теңге;
22-3) халықтың әлеуметтік осал топтарының балалары үшін қашықтықтан оқытуды ұйымдастыруға 26 400 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Аудандық бюджетке Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін 854 374,4 мың теңге қарыздар түсімі көзделсін.
Аталған қарыздар түсімі сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
11 тармақта:
"65 000" сандары "45 000" сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Б. Отарбаев
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Избасов
Темір аудандық мәслихатының