О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2020 года № 491. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июня 2020 года № 7187. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6626, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 454 492" заменить цифрами "9 745 332";
поступления трансфертов – цифры "6 532 622" заменить цифрами
"6 823 462";
в подпункте 2):
затраты – цифры "10 409 936,1" заменить цифрами "10 700 776,1";
пункт 3 изложить в следующей новой редакции:
"Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 2 778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 32 668 тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 14):
цифры "34 352" заменить цифрами "31 152";
в пункте 10:
в подпункте 1):
цифры "74 987" заменить цифрами "115 258";
в подпункте 2):
цифры "88 091" заменить цифрами "369 454";
в подпункте 6):
цифры "31 778" заменить цифрами "10 593";
в подпункте 7):
цифры "9 149" заменить цифрами "2 740";
в пункте 11:

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 491 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 7187 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6626 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1)тармақшада:
кірістер – "9 454 492" сандары "9 745 332" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "6 532 622" сандары "6 823 462" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "10 409 936,1" сандары "10 700 776,1" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақ келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
6 тармақта:
14) тармақшада:
"34 352" сандары "31 152" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
1) тармақшада:
"74 987" сандары "115 258" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"88 091" сандары "369 454" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"31 778" сандары "10 593" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"9 149" сандары "2 740" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:

цифры "45 000" заменить цифрами "33 158".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Г. Калиева
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. Избасов
Приложение к решению
Темирского районного маслихата

"45 000" сандары "33 158" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Г. Калиева
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Избасов
Темір аудандық мәслихатының