О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 20 августа 2020 года № 508. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 августа 2020 года № 7360. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6626, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 745 332" заменить цифрами "9 925 819";
налоговые поступления – "2 792 294" заменить цифрами "2 858 494";
неналоговые поступления – "104 576" заменить цифрами "44 376";
поступления от продажи основного капитала – "25 000" заменить цифрами "19 000";
поступления трансфертов – цифры "6 823 462" заменить цифрами "7 003 949";
в подпункте 2):
затраты – цифры "10 700 776,1" заменить цифрами "10 881 263,1";
в пункте 6:
в подпункте 11):
цифры "11 003" заменить цифрами "2 634";
в пункте 9:
в подпункте 22):
цифры "27 697" заменить цифрами "16 023";
в подпункте 22-3):
цифры "26 400" заменить цифрами "169 400";
дополнить подпунктами 22-4), 22-5) следующего содержания:
"22-4) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры 46 777 тысяч тенге;
22-5) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды 11 674 тысяч тенге.";
в пункте 10:
в подпункте 8):
цифры "9 170" заменить цифрами "8 249";
в пункте 11:
цифры "33 158" заменить цифрами "21 900".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 508 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 7360 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6626 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "9 745 332" сандары "9 925 819" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2 792 294" сандары "2 858 494" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "104 576" сандары "44 376" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "25 000" сандары "19 000" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "6 823 462" сандары "7 003 949" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "10 700 776,1" сандары "10 881 263,1" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
11) тармақшада:
"11 003" сандары "2 634" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
22) тармақшада:
"27 697" сандары "16 023" сандарымен ауыстырылсын;
22-3) тармақшада:
"26 400" сандары "169 400" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 22-4), 22-5) тармақшалармен толықтырылсын:
"22-4) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 46 777 мың теңге;
22-5) жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылардың мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге мемлекеттік гранттарды беруге
11 674 мың теңге.";
10 тармақта:
8) тармақшада:
"9 170" сандары "8 249" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"33 158" сандары "21 900" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.