О внесении изменений в постановление акимата Темирского района от 22 августа 2014 года № 231 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 12 октября 2020 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 октября 2020 года № 7532
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Темирского района от 22 августа 2014 года № 231 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4020, опубликованное 12 сентября 2014 года в районной газете "Темір") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Темирского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Темирского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Темирского района
Ж. Батырхан
"Согласовано"
Председатель районной
территориальной избирательной комиссии М. Амиров
"___" ________ 2020 год
Приложение к постановлению
Темір ауданының әкімі

Темір ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 тамыздағы № 231 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 207 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 7532 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Темір ауданының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Темір ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 тамыздағы № 231 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 4020, 2014 жылы 12 қыркүйегінде аудандық "Темір" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы"
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Темір аудандық әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Темір аудандық әкімі аппаратының басшысына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі
Ж. Батырхан
"Келісілді"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы М.Әміров
"___"________ 2020 жыл
Темір ауданының әкімі

2020 жылғы 12 қазаны № 207
Приложение к постановлению
акимата Темирского района
от 22 августа 2014 года № 231
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Темирского района
Места размещения и название агитационных печатных материалов
Адрес
количество
1
Аксайский сельский округ, село Аксай, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Аксай, улица Төсбұлақ №4
1
2
Аксайский сельский округ, село Шыгырлы, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Шыгырлы, улица Ә.Молдағулова №2
1
3
Алтыкарасуский сельский округ, село Алтыкарасу, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Алтыкарасу, улица Қарабас №12
1
4
Жаксымайский сельский округ, село Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Шубаркудык, улица Мектеп №1
1
5
Каиндинский сельский округ, село Кумкудук, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Кумкудук, улица Мектеп №6
1
6
Кенкиякский сельский округ, село Кенкияк, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Кенкияк, улица Парк №9Б
1
7
Кенестуский сельский округ, село Копа, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Копа, улица Саябақ №43
1
8
Саркульский сельский округ, село Саркуль, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Саркуль, улица Мектеп №32
1
9
Саркульский сельский округ, поселок Шубарши, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
поселок Шубарши, улица Геолог №25А
1
10
Таскопинский сельский округ, село Таскопа, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Таскопа, улица Мектеп №20
1
11
Город Темир, стенд расположенный перед зданием Городского клуба
город Темир, улица Сақтаған Бәйішев №6
1
12
Шубаркудыкский сельский округ, поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Оборотное эксплуатацинное локомотивное депо Шубаркудык (по согласованию)
поселок Шубаркудык, улица Депо 2А
1
13
Шубаркудыкский сельский округ, поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина"
поселок Шубаркудык, улица Нурпейс Байганин №3
1
14
Шубаркудыкский сельский округ, поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием отдела по обслуживанию населения Темирского района филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация" "Правительство для граждан по Актюбинской области" (по согласованию)
поселок Шубаркудык, улица Нурпейс Байганин №15/3
1

2020 жылғы 12 қазаны № 207
қаулысына қосымша
Темір ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 22 тамыздағы
№ 231 қаулысына қосымша
Темiр ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Орналастыру орындары және үгіттік баспа материалдарының атауы
мекенжайы
саны
1
Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Ақсай ауылы, Төсбұлақ көшесі №4
1
2
Ақсай ауылдық округі, Шығырлы ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шығырлы ауылы, Ә.Молдағулова көшесі №2
1
3
Алтықарасу ауылдық округі, Алтықарасу ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Алтықарасу ауылы, Қарабас көшесі №12
1
4
Жақсымай ауылдық округі, Шұбарқұдық ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарқұдық ауылы, Мектеп көшесі № 1
1
5
Қайыңды ауылдық округі, Құмқұдық ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Құмқұдық ауылы, Мектеп көшесі №6
1
6
Кеңқияқ ауылдық округі, Кеңқияқ ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Кеңқияқ ауылы, Парк көшесі №9Б
1
7
Кеңестуы ауылдық округі, Қопа ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Қопа ауылы, Саябақ көшесі №43
1
8
Саркөл ауылдық округі, Саркөл ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Саркөл ауылы, Мектеп көшесі №32
1
9
Саркөл ауылдық округі, Шұбарши кентi, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарши кенті, Геолог көшесі №25А
1
10
Тасқопа ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Тасқопа ауылы, Мектеп көшесі №20
1
11
Темiр қаласы, Қалалық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Темір қаласы, Сақтаған Бәйішев көшесі №6
1
12
Шұбарқұдық ауылдық округі, Шұбарқұдық кентi, Шұбарқұдық айналым пайдалану локомотив депосы ғимаратының алдында орналасқан стенді (келiсiм бойынша)
Шұбарқұдық кенті, Депо көшесі 2А
1
13
Шұбарқұдық ауылдық округі, Шұбарқұдық кенті, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі №3
1
14
Шұбарқұдық ауылдық округі, Шұбарқұдық кенті, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Ақтөбе облысы бойынша филиалы" Халыққа қызмет көрсету бойынша Темір аудандық бөлімі ғимаратының алдында орналасқан стенді (келісім бойынша)
Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі №15/3
1