О внесении изменений и дополнения в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюждета на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2020 года № 6890. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6631, опубликованное 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде" ) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "8 542 771" заменить цифрами "8 611 341";
поступления трансфертов
цифры "8 204 429" заменить цифрами "8 272 999";
в подпункте 2):
затраты
цифры "8 542 771" заменить цифрами "8 704 041,8";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-78 565" заменить цифрами "-171 265,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры "78 565" заменить цифрами "171 265,8";
используемые остатки бюджетных средств
цифры "0" заменить цифрами "92 700,8".
пункт 6 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) 16 800 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей.".
в пункте 10:
в подпункте 2):
цифры "437 005" заменить цифрами "487 005";
в подпункте 11):
цифры "47 190" заменить цифрами "48 960".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 379 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6890 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6631 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"8 542 771" сандары "8 611 341" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
"8 204 429" сандары "8 272 999" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"8 542 771" сандары "8 704 041,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"-78 565" сандары "-171 265,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"78 565" сандары "171 265,8" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
"0" сандары "92 700,8" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақ келесі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын жайын сатып алуға – 16 800 мың теңге.".
10 тармақта:
2) тармақшасында:
"437 005" сандары "487 005" сандарымен ауыстырылсын;
11) тармақшасында:
"47 190" сандары "48 960" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.