О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 369 "Об утверждении бюджета сельского округа имени Ш. Берсиева на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2020 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2020 года № 6980. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 369 "Об утверждении бюджета сельского округа имени Ш. Берсиева на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6657, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "58105" заменить цифрами "62 053";
в том числе:
поступление трансфертов
цифры "44 351" заменить цифрами "60 220";
в подпункте 2):
затраты
цифры "58 105" заменить цифрами "62 138,3" тысяч тенге;
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифру "0" заменить цифрами "-85,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифру "0" заменить цифрами "85,3";
используемые остатки бюджетных средств
цифру "0" заменить цифрами "85,3".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 369 "2020-2022 жылдарға арналған Ш. Берсиев атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 395 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 6980 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 369 "2020-2022 жылдарға арналған Ш. Берсиев атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6657 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кiрiстер
"58 105" сандары "62 053" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"44 351" сандары "60 220" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"58 105" сандары "62 138,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"0" саны "-85,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"0" саны "85,3" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
"0" саны "85,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.