О признании утратившим силу решения Уилского районного маслихата от 13 июня 2017 года № 107 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Уилского районного маслихата" и его описания"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2020 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 июня 2020 года № 7201
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уилского районного маслихата от 13 июня 2017 года № 107 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Уилского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5602, опубликованное 25 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
И. Бергалиев
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин

Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 107 ""Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 408 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7201 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 107 ""Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5602 тіркелген, 2017 жылғы 25 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
И. Бергалиев
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин